Wpis z mikrobloga

Dzisiaj Siad z łańcuchami ~370kg x 1 :) Bez skrzyni i bez taśm na kolanach.
Na sztandze 305kg + ~64kg z łańcuchów

Pomimo że dzisiaj to nie był "mój dzień", do tego puścił mi upper back i miałem trochę grindu, to jestem bardzo zadowolony z tego wyniku, fajnie to poszło.
Czuję że jako natural prędzej czy później zrobię 400kg+ w siadzie w taśmach :)

Teraz częściej jakieś siady bez skrzyni będę robił :) Puścił upper back dzisiaj więc następnym razem zrobię siad z safety squat bar-em 1RM.

Następne ćwiczenie to GM arch back wide stance vs chains, miałobyć 3RM wyszło 4RM :) ~290kg x 4 (225kg + ~64kg łańcuchy)

Cały trening
Squat vs chains ~370kg x 1 (305kg + ~64kg chains)
GM arch back wide stance vs chains ~290kg x 4 (225kg + ~64kg chains)
Upright rows 4x5 100kg
Reverse hypers 4x10
Band AB 3x10

#strongaf #pokazforme #sport #mirkokoksy #mikrokoksy #silownia
IntruderXXL - Dzisiaj Siad z łańcuchami ~370kg x 1 :) Bez skrzyni i bez taśm na kolan...
  • 29
Tak z ciekawości, to jest sens wieszać tyle tych łańcuchów, jeśli cześć leży sobie po prostu na ziemi? Nie mógłbyś więcej założyć po prostu na sztangę? Jaka to różnica?


@pp93: Zauważ że wcale tak dużo tego łańcucha nie leży na ziemi, jakoś z 2-3ogniwa. I to jest prawidłowe założenie łańcuchów. Jeżeli łańcuchy były by wyżej, nie dotykały by ziemi, ledwo dotykały, to spowodowałaby by problemy ze stabilnością szczególnie u góry i
tylko głębokość oceniam xD Czemu takie kible treningowo sadzisz?


@matteo_moravietzky: To żaden kibel nie jest :) Taki kąt nagrania i się wydaje przy tak szerokim rozstawie że jest płytko. Ale z boku to jest git głębokość. A skąd ja to wiem? Bo to zmierzyłem :) To znaczy, te łańcuchy które wiszą jako zabezpieczenia są ustawione na głębokość zaliczenia IPF :) Więc wystarczy że prawie ich dotknę, trochę nad nimi będe i