Wpis z mikrobloga

@Konsentrao: Pewnie, że nie. Wybrali go głównie ma wschodzie niemiec, w takim obecnym NRW miał baardzo małe poparcie.

Moja prababka też była na pracach w Niemczech i nie ma takich złych przeżyć, w sumie to wręcz przeciwnie ¯\_(ツ)_/¯
@erni13 To miała szczęście, ja znam kilkadziesiąt opowieści z takimi przeżyciami wśród "zwykłych Niemców" że włos się jeży. Już większość nie żyje, ale opowieści pozostały.
Rzeczywiście dobrzy Ci Niemcy, przyjęli tylko 15 letnich polskich uchodźców do przymusowej pracy bez zapłaty, może twoim zdaniem to samo powinniśmy zrobić z 15 letnimi Ukraińcami? Bo przecież nic w tym złego.
@Konsentrao: Napisałem, że Scholz może znać z opowieści dziadków jak to jest żyć w mieście ogarnietym wojną a ty bardzo płynnie zacząłeś mi zarzucać, że moim zdaniem Niemcy podczas IIwś byli dobrzy XD

Napisze to tak, żebyś zrozumiał w takim razie:

Niemcy zaczęli druga wojnę światową i zachowywali się tam strasznie. Zasłużyli na wiele represji, ale nie na takie coś co miało miejsce np w Dreznie bo na takie coś nie
@erni13 argumentum ad personam, już zaczynasz przegrywać z samym sobą ;) poprostu nie masz racji ale dalej zaciekle brniesz w swoją retorykę. Zrób jeszcze ze zwykłych Niemców bohaterów II wojny xd To tylko niewielki procent nazistów zwojował prawie cały świat, co za debilne myślenie ;)
@Konsentrao: A ty dalej wkładasz w moje usta swoje słowa XD Dopiero napisałem wyraźnie, że Niemcy zasłużyli na represje po wojnie, ale nie na takie coś jak Drezno. I to jest fakt. A ty mi tu o bohaterach i jakimś niewielkim procencie Nazistów, wtf (ʘʘ)

Koniec dyskusji bo to do niczego nie prowadzi, trzymaj się cieplutko
@Konsentrao: Czy Niemka, który nawet i najpierw popierała zbrodniarza, ale po wjeździe Armii Czerwonej została zgwałcona, pobita, okradziona, a jej dom spalono, czuła się lepiej niż najechani Ukraińcy? Ja rozumiem sprawiedliwość, zemstę itd., ale faktem jest, że Niemcy otrzymali swego czasu spore doświadczenie w zbieraniu #!$%@?.