Wpis z mikrobloga

#!$%@? z polityką, sorry ale to nie teraz


@Koner1391: ale wiesz, że to co się dzieje na Ukrainie to też polityka? I gdy ty gapisz się na zagraniczną, twoje państewko kombinuje jak znowu cię wyruchać na kasę bez mydła.
@RenkaRenkeMyje: dla nich, dla nas nie. gdyby nie to wszystko to by porządzili sobie te 8 lat a potem odeszli w niebyt. tak #!$%@? gospodarkę, służbę zdrowia do końca i do tego wojsko akurat, gdy mamy wojnę za oknem
A oni sobie kilka miliardow #!$%@? z budzetu kupujac nieistniejace sprzety medyczne udając jak to się martwią o nas biednych rodaków.


@RenkaRenkeMyje: i teraz zajebią kolejne miliardy na lewych przetargach na sprzęt wojskowy i wykop będzie walił konia jak to silny rząd nas dozbraja, a lewaki by kredki tylko kupowały
@RenkaRenkeMyje: Też mnie to przeraża. W pracy ogólny szok (pracuję w branży, która w 90% żyje z transportu z Ukrainy), jednak niestety wiem jak to przestępcze państwo "pracuje", więc stwierdzałem, żeby patrzeć na wschód ale musimy skupić się na naszym rządzie, bo ten (nie)rząd uwielbia destabilizację medialną i im to na rękę i na pewno coś przepchną.