Wpis z mikrobloga

Mirki jak się wziąć za jakąkolwiek aktywność? Mam 26 lat a tak zgrazynialam że się wgl nie ruszam i nie mam na nic siły. Większość sportów mnie szybko nudzi, pływanie, siłownia, na jakieś zajęcia zorganizowane nie chce marnować czasu, nawet spacerowac mi się nie chce bo nudno. Jak wezmę się za jakieś ćwiczenia to później przez kilka dni mam zakwasy i mi się wszystkiego odechciewa, zresztą po 15 minutach już się mega mecze. Mam nadwagę i zero ruchu na co dzień, muszę to zmienić bo umrę na jakiś zawał za kilka lat. #trening #fitness #cwiczenia #sport
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@manjobanjo: na początek zacznij z jakąś apką najprostrze codzienne ćwiczenia na macie, dla początkujących takie coś trwa 5-10 minut i z czasem są coraz dłuższe. Plus taki że nie musisz sama wymyślać co robić, apka ci mówi co masz akurat ćwiczyć i wystarczy słychać poleceń.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@manjobanjo: buty longi2 w Decathlon
Poszukaj planu od 0 do 30 Skarżyńskiego.
I na początek to będzie 5x2 minuty ale po 10 tygodniach przebiegniesz 30 minut.
Powolutku ale SYSTEMATYCZNIE.

Albo wejdź na zielonysport.pl i poszikaj klubu w okolicy.
To jest bieganie mapą po okolicy.
Moja żona to uwielbia bo nie musi biegać bo zawsze może sie zastanawiać gdzie iść.
@parys88: @parys88: @Sl_w_k_1: @mutozostaw: nie mam jakieś sporej nadwagi, mogłabym zrzucić tak z 6 kg, idealnie byłoby 8 kg, ogółem ja trochę biegałam w wakacje i póki było w miarę ciepło na dworze ale zaczęła mnie kostka boleć i przestałam, włączam sobie czasem na youtubie ćwiczenia dla początkujących ale właśnie po nich mam pozniej mega zakwasy, kurna wf zabrali na studiach i stałam się stara Grażyna
Jedyna aktywność jaka sprawia mi frajdę to piłka nożna ale jak grałam to co rusz kręciłam kostki więc zrezygnowałam i teraz nie mogę sobie nic fajnego znaleźć :(
@manjobanjo: spaceruj coraz dłużej i intensywniej, a jak Ci się nudzi, to słuchaj radia, audiobooków czy muzyki. Albo dzwoń do matki czy przyjaciółki i godzinę ploteczek załatwiaj wtedy, a nie leżąc wieczorem na sofie przed tv. U mnie działa i tak się przyzwyczaiłam, że 10k kroków robię codziennie bez względu czy mi się chce i czy pada deszcz. Słuchawki z mikrofonem i przeciwdeszczowa kurtka to mała cena za codziennie poprawianą sprawność.
@drzdrzownica: na rowerze się aż tak mocno nie mecze i przez to uważam, że tylko bez sensu jeżdżę a nic mi to nie daje zdrowotnie czy tuszogubnie. Ogółem to też mieszkam w mieście którego nie lubię i uważam że nie ma tu nic do zwiedzania bo to dziura :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@manjobanjo: spacer jak najbardziej ok (ja uwielbiam długie spacery z muzyką na uszach, wtedy Ci się nie nudzi i możesz sobie rozmyślać o różnych rzeczach) i pomoże o ile też będziesz pilnować kalorii, w miarę nie przekraczajac dziennego zapotrzebowania.
@Sl_w_k_1: oo ja też coś koło tego