Wpis z mikrobloga

No ja jestem taką osobą. Ze studiów to tak z 40% znajomych wyjechało.


@misiek735: Super, ja też znam wiele osób które na studia albo po studiach wyjechało do innego miasta.
Tylko my rozmawiamy o ludziach które w pewnym wieku podjęły poważną decyzję o zakupie mieszkania tak więc, strzelam w ciemno, nie myślą o wyprowadzce za 2 miesiące.

A jeśli będzie taka konieczność / zachcianka to patrz punkt 1szy. I powiem Ci, że wtedy 'kredyciarz' ma nawet lepszą sytuację
  • Odpowiedz
  • 1
@6poziomprokrastynacji zależy od banku u mnie normalnie przez stronę banku wybierasz jaką kwotę chcesz nadpłacić a później czy chcesz zmniejszyć kapitał czy okres kredytowania. I nic więcej nie trzeba robić
  • Odpowiedz
@6poziomprokrastynacji: jaki bank? może musisz ręcznie z wnioskiem. Jeszcze do niedawna w getinie musieliśmy wysylać papier co miesiąc przy każdej nadpłacie (dobrze, że przynajmniej skan mailem można było). Teraz jest już cywilizacja i można wyklikać w apce od ręki.
  • Odpowiedz
@normanos: A nie jest tak ze uniemożliwiają teraz nadpłacanie


@Martinjz: Takie coś nie byłoby zgodne z prawem.

@broker: @ATAT-2: nie mam takiej możliwości, pobierają zawsze tą samą kwotę, a do nadpłaty to mam opcję tylko spłać całość xD


@6poziomprokrastynacji: A nie możesz kwoty edytować? U mnie tak to działa w ING, też jest wpisana całkowita kwota z początku.
  • Odpowiedz
uniemożliwiają teraz nadpłacanie


@Martinjz: "teraz" w jakim sensie? ja tam nadpłacam cały czas i to ostro, "ostatnia prosta" :P zaoszczedzilem na tym GRUBE dziesiatki tysiecy odsetek...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ile znasz osób które 'rzuciło wszystko i nagle wyjechało'?


No ja jestem taką osobą. Ze studiów to tak z 40% znajomych wyjechało.

@misiek735: nie jesteś taką osobą xD jesteś osobą, która wyjechała za granicę po studiach, zanim jeszcze miałeś okazję podjąć decyzję o kredycie, a nie w wieku 50 lat, często mając już rodzinę i lata pracy za sobą. Kto i po co miałby chcieć stąd wyjeżdżać za 30 lat
  • Odpowiedz