Wpis z mikrobloga

Jak braliśmy kredyt rata była 1380 pół roku minęło i cyk 1900 jak żyć ja się pytam?


@czarrny: jak brałeś to stopa była 0%? Spodziewałeś się że tak będzie wiecznie?
  • Odpowiedz
@czarrny: ale czego oczekujesz? Nie wiedziałeś z czym wiąże się kredytowanie na prawie zerowej stopie? Ja brałem kredo w 2008 roku, wszyscy mi wtedy mówili, że jestem debilem bo biorę w PLN, a oni mają tanie raty w CHF. Jak wyszło potem to wszyscy wiemy. Trzeba myśleć przy podejmowaniu decyzji, które będą miały wpływ na Twoje życie przez kilkanaście lat.
  • Odpowiedz
@czarrny: a to dopiero poczatek podwyzek. Na bank bedzie 8 %. A w umowie nie ma gornego limitu stop procentowych. W Turcji jak Erogan mial atak na walute to musial podnosic stopy nawet i do 25% (+-). Takze smaruj dupsko kredyciarzu :-)
  • Odpowiedz
Jak braliśmy kredyt


@czarrny: po 300zł podwyżki na łeb nie jesteście w stanie udźwignąć, a wzięliście kredyt? Czyli jednak ci mityczni zakredytowani pod korek opisywani przez spadkowiczów istnieją xD
  • Odpowiedz
niezależność #!$%@? z tego kraju najszybciej jak się da, a nie sznurek nad głową bo chatę trzeba spłacać


@misiek735: kto ci broni #!$%@?ć i wynająć to co zostało? Jak kupiłeś dowolną nieruchomość przez ostatnie 10 lat to i tak zarobiłeś co byś z ta nieruchomością nie robił (pomijam rudery i domy na jakiś wioskach).
  • Odpowiedz
@czarrny: Zaraz spodziewaj się wysrywu specjalistów wykopu, trzeba było czytać umowę i warunki…. Takie życie w tym obsranym kraju, lepiej wyjdziesz na swoim jak lewiznę będziesz kręcił niż wszystko uczciwie.
  • Odpowiedz