Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarrny: spójrz na to w ten sposób. Minęło dopiero prawie 2/30 okresu kredytu a jak sytuacja zmieniła się na świecie i w Polsce. A co dopiero za 10, 20 lat Zmienne oprocentowanie nie było najmądrzejszym wyborem
  • Odpowiedz
@Xuzoun: tyle jest teraz normalnie. U mnie 4.95% jest teraz. Przeliczane było w styczniu przy wiborze 6m 3,15%. Teraz Wibor 6m to 3,88% + marża w moim wypadku 1.8% to w sumie da 5,68%. Jak ktoś ma wyższą marżę to zaraz 6% będzie miał na zmiennych.
  • Odpowiedz
niezależność #!$%@? z tego kraju najszybciej jak się da, a nie sznurek nad głową bo chatę trzeba spłacać

@misiek735: ja jebe, ile w kółko można powtarzać ślepo ten 'argument'?

Ile znasz osób które 'rzuciło wszystko i nagle wyjechało'? Tak liczbowo? Zero? Jedną? Jakie jest prawdopodobieństwo, że OP będzie chciał zrobić to samo?


Między kilkanaście a 20+. Prawdę mówiąc od 20 lat jest to silny argument przeciw kredytom.
Prawdopodobieństwo jest duże, zwłaszcza
  • Odpowiedz
powodzenia ze sprzedażą mieszkania na którym ciąży kredyt. Jedynymi twoimi klientami byliby ludzie skupujący domy na handel, zainteresowani wyłącznie bezcenem w obliczu "takiej wady".


@empty_silence: nie masz pojęcia o czym piszesz czy powielasz mity? Sprzedaż mieszkania na kredyt nie różni się NICZYM dla kupującego oprócz adresata przelewu.

Co? Pytasz się w czym kredyt wadzi jak sytuacja jest na tyle zła, że muszę wyjechać, bo nie mam kasy na spłaty rat, a
  • Odpowiedz