Wpis z mikrobloga

#sprawaoliwiialeksandry
#csiwykop

Częstochowska policja jest trochę w dupie. Matka zgłaszła im już 1,5 roku temu że typ z działek Krzysztof rozpowszechnia fotki jej córki. Ale albo nic z tym nie zrobili, albo nie potrafili nic zrobić i sprawę umorzyli. Potem się wydarzyła tragedia. Od początku wiedzieli kto jest głównym podjerzanym, ale znowu nic nie zrobili (może bali się konsekwencji, że wcześniej olali sprawę) i typa dopiero aresztowano jak sprawę przejęła ekipa z Katowic.

Ja #!$%@?, jak tu ufać Policji.
  • 43
@niebiesko-niebieski: o mój stan wiedzy prawnej się nie martw bo mam z tego magistra misiu xd a gdybyś Ty wytężył swoje dwie szare komórki to byś doczytał gdzieś wyżej że rozsyłał i zamontował kamere u nich w domu
A nawet jakby ich nie rozsyłał to samo utrwalenie też jest karane
Nie na to jak pół główek po jakimś co najwyżej bezpieczeństwie narodowym uważającym się za eksperta bo skończył szkółkę w Szczytnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzielnyToster: Zgadzam się że zasoby ludzkie w policji są marnowane na takie gówno, ale z drugiej strony przeciez prewencja nie zajmuje się dochodzeniami a dochodseniowcy wypisywaniem mandatów? Poprawcie mnie, nie wiem dokładnie jak to działa, mam po prostu wątpliwości
@krabczy: zapamiętać czego - ja się odnoszę tylko do stanu podanego przez OPa, skoro nie wspominał o nudesach ani niczym innym to na taki stan odpisywałem. Ogólnie to mam wywalone w tą sprawę, w czasie kiedy zniknęły te 2 kobiety zniknęło również kilkanaście innych osób, kilkanaście straciło życie w wypadkach a co najmniej kilka również zostało zabitych.
@krabczy: Wspomniałem bo to jedyny przykład, który mi przyszedł do głowy, a w który byłby sprawą dla policji. Jak ktoś ci będzie ryj nagrywać na ulicy a potem to wrzuci do sieci to nie jest to sprawa dla policji. Jak będzie robić ci zdjęcie i je wrzuci do sieci to nie jest sprawa dla policji. Rozumiesz, czy jakoś ci to rozrysować?