Wpis z mikrobloga

#sprawaoliwiialeksandry
#csiwykop

Częstochowska policja jest trochę w dupie. Matka zgłaszła im już 1,5 roku temu że typ z działek Krzysztof rozpowszechnia fotki jej córki. Ale albo nic z tym nie zrobili, albo nie potrafili nic zrobić i sprawę umorzyli. Potem się wydarzyła tragedia. Od początku wiedzieli kto jest głównym podjerzanym, ale znowu nic nie zrobili (może bali się konsekwencji, że wcześniej olali sprawę) i typa dopiero aresztowano jak sprawę przejęła ekipa z Katowic.

Ja #!$%@?, jak tu ufać Policji.
  • 43
@nalej_mi_zupy: bo w tym kraju coś najpierw musi się #!$%@?ć i olaboga tragedia, a dopiero później się myśli/działa. Daleko nie trzeba szukać: Smoleńsk, pożar w escape roomie, zawalenie się dachu na targowiskach, itd.

A że policja była bezczynna? Cóż, są ważniejsze sprawy w Polsce: pilnowanie schodów, czatowanie pod rezydencją kaczora, pałowanie protestujących i wlepianie ludziom mandatów za brak maseczki. Ta formacja to dno.
@nalej_mi_zupy: Byłem na komisariacie policji w Cz-wie jak będąc tam przejazdem ktoś uszkodził mi auto. Panowie, którym zgłaszałem, doradzali aby szkodę naprawić samemu z AC, bo i tak nikogo nie znajdą. Jak im wyliczyłem, że do malowania są conajmniej 3 elementy na ok. 1500 zł to zmiękli i przyjęli zgłoszenie. Wcale się nie dziwię, że kobieta została przez nich zniechęcona do zgłoszenia sprawy.
możesz rozwinąć myśl?


@johnblaze12345: Na podstawie reportażu z Polsatu. Aleksandra miała romans z Krzysztofem z działek do czasu aż się zorientowała, że ten robi z przyczajki fotki jej córce. Zerwała z nim i poszła ze sprawą na policję. To był rok 2020. Od tamtego czasu sąsiedzi z działek mówili, że Krzysztof jej "dokuczał". Policja z cz-wy albo sprawę umorzyła, albo w ogóle olała bo nic w tym kierunku nie zrobili. Jak
@Bielas: @genuineoleey: jak dobrze pamiętam to kilka lat temu zatrzymano jakiegoś bossa dopalaczy czy tam narkotyków na Śląsku i kilku policjantów z Częstochowy dostało zarzuty za współudział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polowali na gościa kilka lat i nie mogli go złapać bo dostawał cynk od tych samych ludzi którzy na niego polowali XD Jak to wtedy czytałem to myślałem, że jebnę.
@elementyzaskoczenia: no skoro doszli do tego, że wysyłał fotki do jakichś kolegów spod celi, a potem przy przeszukiwaniu mieszkania znaleźli zainstalowaną u nich w mieszkaniu kamerę to chociaż mogli zadać pytanie - czy jest szansa, że wspomniany Krysztof mógł tę kamerę do podglądania zainstalować. Bo laskom się nawet nie przyśniło, że dobry wujek z działek im porobił instalację podczas remontu, a tak może by się lampka zaświeciła.
bo w tym kraju coś najpierw musi się #!$%@?ć i olaboga tragedia, a dopiero później się myśli/działa. Daleko nie trzeba szukać: Smoleńsk, pożar w escape roomie, zawalenie się dachu na targowiskach,


@DzielnyToster: rozumiem, że jest dokładnie zero spraw, które działają od lat i nic się nie wydarza albo je trzeba pominąć w tym emocjonalnym wywodzie?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@nalej_mi_zupy: podobna sytuacja jak z tym dzieckiem. Ojciec kilka dni wcześniej zgłaszał, że ktoś jego córkę zaczepiał, to najpierw policja mówiła, że takiego zgłoszenia nigdy nie było, a potem tłumaczyli się że nie zauważyli w systemie.

https://www.se.pl/slask/proba-porwania-dwa-dni-przed-zabojstwem-sebastianka-slaska-policja-wydala-pilny-komunikat-aa-PgNM-mqdj-uYRS.html
@DzielnyToster przykład z życia wzięty - w wyniku weekendowej wichury zabrakło w mojej okolicy prądu. Wysiadł też okoliczny maszt GSM, bo zasilanie awaryjne działało może parę godzin. W związku z tym, że zrobiło się ciemno a kilkudziesięciometrowa wieża w pobliżu mojego domu stała sobie nieoświetlona, czekając aż coś w nią wleci, postanowiłem zgłosić sprawę. Infolinia PLAY - proszę wysłać maila, podać PESEL lub hasło abonenta. Energa - mamy stan awarii masowej, proszę