Wpis z mikrobloga

@Lapidarny: wątpię żeby ktokolwiek to obejrzał dokładnie -w tym ja- ale ta łaska go zjechała jak psa mizerna-heheszkuje:”bo przecież youtuberzy nic nie robią” ona: zwłaszcza Ty xD
Wiec albo zacznie coś robic żeby jej zaimponować albo to nie będzie długi związek xd bo kto jak kto ale mixer jej raczej nie utemperuje
@yeyayeju: nie chce mi się bawić w analizę blendera bo mnie jego widok skręca, ale jak łaska tak sobie heheszkije z goscia -a znają się 4 dni xd a nie jak stare konie- plus robi pasiv-agresiv minki typu „co-on-tu-#!$%@?” to przy polocie i elokwecji miksera oraz jego pozycji towarzyskiej itd. Średnio lub długo terminowo ona nim wzgardzi.
dobrą dupę wyrwał - jakąś o kilka klas wyżej niż te z ekipy, które dziewucha przebija na wejściu (bez żadnych operacji). Te z ekipy mają patologiczne januszowe twarze, jeszcze po tych operacjach wielorybich to jeszcze gorzej. No może poza wersow - ta też jest z ciut lepszej gliny ulepiona jakieś 8-9/10 gdzie ta nowa mixerowa bym powiedział podobny poziom jak wersow jak nie wyżej
: @yeyayeju: ona dynamicznie próbuje dostosowywać się do kridzu jaki on tworzy, lub go temperować leciutko a mikser dalej brnie w swoje bez beckie żarty, nie dając dziewczynie żadnych szas pomimo jej prób np. 6 razy na scenke
robi pasiv-agresiv minki typu „co-on-tu-#!$%@?” to przy polocie i elokwecji miksera oraz jego pozycji towarzyskiej itd. Średnio lub długo terminowo ona nim wzgardzi.


@topikPajak: murcix nie robiła takich minek a go kopnęła w dupę. Myślisz, że taka ładna dziewczyna co sobie wyrwał ma gorszy charakter od takiej murcix? Jestem przekonany, że nie. Tak naprawdę te ładne dziewczyny jak ta nowa mixera mają wybór facetów z większej puli i wybierają ich szczerzej