Patrząc na uczestników nowego Sabotażysty od Reziego nie obstawiam tej produkcji sukcesu. Będzie tam więcej kłótni pomiędzy tymi uczestniczkami niż rozkmin w Mafii. Dla mnie osobiście nikogo ciekawego tam Rezi nie wziął. Co sądzicie ?
#friz
#friz

Oskee w mojej ocenie nie zrobił nic złego i teraz YT po manulanym imho to odbanuje (chociaż oskee juz wrzucił poprawiony xd).
źródło: obraz
Pobierz

Rocznica
od 29.04.2026
Mikroblogger
od 30.05.2022
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Co do uczestników... faceci nawet spoko, mi ta maniera tarocisty aż tak nie przeszkadza. Bardziej mnie irytuje DiscoKarol póki co. Dziewczyny za to wydają się takie na jedno kopyto i wyglądowo (choć przy nich Suzan się wyróżnia z tymi czarnymi włosami) i z grą.
No ale to