Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak się zastanawiam i czytam wpisy wykopowiczów na temat depresji.
Wiecie co?
Jeżeli chodzi o depresję to w tych czasach zostało już chyba ZROBIONE WSZYSTKO aby takiej depresji nie można było mieć.
Praca zdalna, nauczanie zdalne. Żyć nie umierać wręcz!
Z czego bierze się depresja? Tylko i wyłącznie z... presji.
Presja nad schudnięciem? Presja nad przyszłością? Presja finansowa? Presja z powodu braku dziewczyny? Presja z powodu x? Presja z powodu y? Presja z powodu z? Presja w szkole? Presja w pracy? Presja przed znajomymi? Presja przed rodziną? Presja, bo sąsiad ma lepszy samochód? (xD)
Gdzieś NA PEWNO jest coś co powoduje w Was presję i beznadziejne samopoczucie.
Co należy zrobić? Mieć tą całą presję gdzieś i... się jej poddać :-) wiem, że to dziwnie brzmi ale z presją się nie wygra :-)
Presja i starania się to najgorsze co można robić. I najgorsze jest to, że powoduje to depresję.
Dawniej jako osoba w depresji: drżałem o każdy kilogram, martwiłem się o przyszłość, miałem mało kasy, nie miałem dziewczyny, nie miałem studiów, nie miałem pracy, znajomych miałem i rodzina się mną interesowała.
Obecnie jestem osobą która ma: gdzieś swoją wagę, przyszłość poddaje losowi, ma sporo kasy, nie ma dziewczyny (nie przejmuję się tym), studia ukończone, chill w pracy, znajomych nie mam a rodzinę mam gdzieś.
I jak się czuję? Fantastycznie! Uwierzcie mi, że nikogo to nie obchodzi co robicie a presję macie z tych powodów w sobie.

#depresja #przegryw #zwiazki #zalesie #oswiadczenie #po30

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620accab61c69abf31aadeb6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
NagaWybranka: @AnonimoweMirkoWyznania:

A poza tym po raz 5484516186: cope, cope i jeszcze raz cope.

Twój stary

Ktoś, kto ma na wszystko wywalone, nie pisze o tym co chwila.

Nie piszę o tym co chwila

Próbujesz siebie czy nas przekonać?

Was. Po co siebie?
@Kraciach: dzięki, gg
@FiksQ: IT
@Devilus: bo co, kontakt z ludźmi który może wprowadzić w depresję jest tym czynnikiem? ;) spoko :D
@sok_z_buraka: