Wpis z mikrobloga

@fizzly: imo nie trzeba, czesto kupujacy bedzie chcial sobie to odswiezyc po swojemu. Jesli pojawi sie argument "zapuszczenia" garazu w negocjacjach to mozesz zaproponowac pomoc w odswiezeniu/odmalowaniu lub wykonanie tej pracy.

Sam kilka miesiecy temu sprzedalem garaz na slasku w podobnym stanie za (w moim mniemaniu) kosmiczne pieniadze i zaden z zainteresowanych nie mial problemu z tym jak garaz wyglada¯\_(ツ)_/¯
@Lapidarny: W mojej okolicy są po tyle samo. Blaszaki z lat 70/80 od 35 do góry a murowane tak 20k więcej. Zapotrzebowanie takie ze tylko pocztą pantoflową idzie coś znaleść. Z drugiej strony sa ogródki ROD i takie stanie kompletnego rozkładu od 30k w górę… Dramat xD
@Lapidarny BTW skoro w oskarkowym bloku deweloperskim musisz płacić deweloperowi 50k za miejsce postojowe i później wspólnocie 150zl na miesiąc to lepiej kupić taki i płacić do miasta podatek 6zl na rok. W takim garażu możesz schować dużo rzeczy samochód itp. A w bloku masz miejsca jak na parkingu pod sklepem xD deweloperzy nakręcili ceny jak Polacy płacą to maja xD
@flo0666: ale wiesz, chodzi mi o sam fakt że jak chcesz coś sprzedać to przyzwoitość wymaga żeby jakoś to wyglądało. Jak sprzedasz ciuch, to grzecznie go wcześniej uprać (chociaż wiadomo że ktoś znowu to zrobi jak to kupi). No tak uważam. A tutaj gruby hajs, a garaż wygląda jak wygląda.


@fizzly: Gdy ktoś wystawia brudny samochód/ciuch bardzo trudno mu go sprzedać.
Na rynku nieruchomości możesz wrzucić kilka zdjęć z gównem
@Lapidarny: Bolesławiec ( taka wiocha 40 tys mieszkańców w okolicy 100km od Wrocławia - 50km od Zgorzelca )
60 k PLN jak ktoś wystawia to schodzą na pniu
@Lapidarny u mnie w mieście (ruda śląska) w dzielnicy gdzie dostajesz #!$%@? na dzień dobry i dobranoc po tyle mieszkania chodzą. Co prawda familok i do remontu ale jak to w starym budownictwie bywa 50m jest co najmniej a tu parę km dalej garaż za tyle xD
bramy nie widziałeś, mi by było wstyd takie coś wystawiać


@Lapidarny: to jest zabieg psychologiczny, przyszły złodziej nie będzie się chciał włamać widząc taką biedną bramę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lapidarny: u mnie na osiedlu kilka lat temu (3, może 4) można było kupić miejsce w garażu wielostanowiskowym za 30 tysięcy. Zadzwoniłem dwa dni odkąd ogłoszenie się pojawiło i już było nieaktualne. XD