Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 392
@caalkiem_nowe03: byliśmy u różowej na chacie w której też był jej ojciec. Zaczęliśmy coś działać i że jakoś nas tak poniosło to wziąłem kołdrę założyłem na łeb by w razie czego nas zakryć. Pozycja na pieska oboje wzrok skierowany niedaleko drzwi od pokoju (trzeba było się wychylić by zobaczyć łóżko) i nagle wchodzi jej stary. Gość zrobił to tak szybko, że nic nie zdążyłem zrobić. Oboje spojrzeliśmy sobie w oczy (do
@caalkiem_nowe03 mój, już niestety zdechły pies, miał w zwyczaju zjadać różne rzeczy. Pewnego razu, wywrócił kosz w moim pokoju i zjadł zużyta prezerwatywe, którą wykorzystaliśmy z ówczesna dziewczyna chwilę wcześniej (wtedy jeszcze nie wiedziałem, że zjadł gumkę, myślałem, że po prostu wywrócił kosz). Dwa dni później prezerwatywa znalazla się w ogródku... została wysrana..co więcej, to rodzice ją znaleźli podczas porządków ogrodowych... Tata powiedział, że od tego momentu już nic go nie zdziwi
@caalkiem_nowe03: w domu rodzinnym miałem swój pokój nad kuchnią (w sensie dom był piętrowy), spędzałem sobie dość aktywnie czas z młodszą koleżanką nie zwracając uwagi na resztę domowników.
następnego dnia matka mi powiedziała, że tylko prosi żebym nie bzykał nieletnich xD


tak oto sie dowiedziałem, że podczas wygibasów za każdym razem ten #!$%@? tapczan słychać w całym domu. ( _)
@caalkiem_nowe03 romantyczne oglądanie retro klasyków na rzutniku, przekształciło się w noc ordynarnego grzmocenia.

Byliśmy na tyle zajęci sobą, że nawet nie pomyśleliśmy o tym, by go wyłączyć.

Pech chciał, że mieliśmy na tapecie akurat "Nieustraszonego". Do tej pory pamiętam twarz Davida Hassellhoffa wyświetlaną na cyckach, a ile razy słyszę motyw przewodni z tego serialu, to trochę mi się podnosi.
DrKilljoy - @caalkiemnowe03 romantyczne oglądanie retro klasyków na rzutniku, przeksz...
@caalkiem_nowe03: Kilka lat temu mieliśmy ochotę na ostrzejszą jazdę (m.in bardzo mocno i głęboko). Po skończonym numerze mój różowy nie mógł ustać na nogach, koszmarnie bolały ją wnętrzności. Pojechaliśmy na pogotowie - tam różowy powiedział wprost, że mamy za sobą mega mocne dymanie i prawdopodobnie coś uszkodziliśmy.
Okazało się, że poruszyliśmy kamienie nerkowe, które przedostały się dalej i zaczęły niewiarygodnie upijać.
Na SORze mieli polewkę przez kilka godzin ( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 84
@caalkiem_nowe03: kiedyś pomyliłem datę wyjazdu rodziców o jeden dzień i przy otwartych drzwiach (pokój zaraz obok drzwi wejściowych) zabawiałem się na łóżku z dziewczyną. Schizowała żeby zamknąć drzwi ale ją zapewniałem, że nikt nie przyjdzie na bank. Minutę później słychać klucze z klatki, ona znowu schizuje to uspokajam że sąsiedzi, a tu drzwi się otwierają. My panika, ona #!$%@? cała kołdrę i się skrzętnie zakryła, a ja zostałem z interesem na