Wpis z mikrobloga

@caalkiem_nowe03: Przyłapanie przez grzybiarzy na leśnym parkingu. Byliśmy tak zajęci sobą, że nawet nie zauważyłem jak podchodzą, tylko pukanie do szyby mnie zaskoczyło (swoją drogą, jacy ludzie, łażąc po lesie i natrafiając na bzykającą się parę w samochodzie, zamiast pójść sobie dalej decydują się zwrócić uwagę ( ͡° ʖ̯ ͡°) )
  • Odpowiedz
@Kerrigan:Nie mam nic przeciwko wspólnej zabawie, ale grzybiarze to zazwyczaj nie mój target. Nie zrozum mnie źle, te kamizelki i wąsy są bardzo sexy, ale jednak...
  • Odpowiedz
@caalkiem_nowe03: posuwając na hiszpana dziabnąłem się o naszyjnik z jakąś dziwną wróżką i zalałem jej całą klatę krwią, bo po ciemku nie było widać co się wyprawia. Ona, czując dużo mokrego i myśląc, że skończyłem, zaczęła rozsmarowywać to po całej klacie, jak skapneliśmy się, że coś jest nie tak i zapaliliśmy światło to był horror przeplatany śmiechem XD
  • Odpowiedz
@caalkiem_nowe03: kiedyś nas poniosło i zaczęliśmy się dymać przed otwartym oknem. Nie spodziewałem się ludzi na zewnątrz o 2 w nocy, no ale nagle widzę flasz aparatu, patrzę a tam jakiś facet #!$%@? jakby go coś goniło.

Po dziś dzień ciekaw jestem co on z tym foto zrobił xD
  • Odpowiedz