Wpis z mikrobloga

@wiatrodewsi: siostra osoby z którą ten teges, a która mieszkała w drugim pokoju u rodziców w domu, zbiegła na dół do rodziców i powiedziała - "weźcie coś zróbcie z tymi malpami"
Ruchalismy się ze 3 dni właściwie schodząc tylko na żarcie. Dobre czasy xD
Tamtą siostra miała wtedy ze 23 lata i pobiegla do swoich starych ze skarga XDDD Do dziś mnie to #!$%@?, mogła sama do nas przyjść i coś
  • Odpowiedz
To, że zerwałem z nimfomanka przez za dużą ilość seksu xD wiem, że wykopkom może się to wydawać niemożliwe ale codzień co chwilę bywa bardzo irytujące.
  • Odpowiedz
  • 84
@caalkiem_nowe03 opowiem historie swojego kumpla, mianowicie miał prawie 30 lat a jego wybranka 16 lat, zwiazek oczywiście ukrywany ale kiedys jego luba zaprosiła go do domu pod nieobecność rodziców, no i wiadomo doszło do #segz, no i kiedy on ją potężnie posuwał od tylca to do pokoju weszła jej matka a on zachował się jak typowy pies przyłapany na ruchaniu czyli z szybkich ruchów zaczął zwalniać zwalniać aż zatrzymał się dalej
  • Odpowiedz
@caalkiem_nowe03 z dziewczyną na bocznej drodze, w aucie. Tam jeździ coś raz na rok. Akurat jechało, stanął za nami bo nie mógł przejechać, ja wystraszony bo 19 lvl był wyskoczyłem tylnymi drzwiami bez spodni na fotel kierowcy i przejechałem. Gość młody też otworzył okno i jak stal prosto we mnie otworzyłem szybę i powiedział sorry #!$%@? jakbym wiedział objechał bym inną drogę, baw się dobrze xD
Jedyna taka sytuacja
  • Odpowiedz
@caalkiem_nowe03: Ja pamiętam jakoś w liceum byłem w weekendowy zimowy wieczór u mojej dziewczyny i siedzieliśmy na takim rozkładanym na podłodze piankowym kanapo-tapczanie z oparciem przykryci wielkim kocem po szyję, paliła się lampka na biurku, coś tam w tv leciało, moja najpierw zrobiła mi rakietę i wytarła ręce w ten koc od wewnątrz, później ja zacząłem kombinować i pamiętam że miała w tedy kilka srogich orgazmów byłą tak rozhuśtana że wszedłem
  • Odpowiedz
  • 36
@caalkiem_nowe03 trochę tego było bo jestem człowiek przypał:

- Raz pomyliłam lubrykantem z żelem do dezynfekcji dłoni, szczerze nie polecam xd
- Podczas orala przypadkiem się zrzygałam, niestety w tym momencie on się spuścił więc bardziej się zrzygalam, a jako że było mi.glupuo to połknęłam to wszytsko. Niestety było wiadomo od razu o co chodzi, bo on czuł resztki jedzenia na penisie xd dodam tylko że były to resztki ośmiorniczek i innych
  • Odpowiedz
@caalkiem_nowe03:
Dawno dawno temu mając 19lvl uprawiałem seks w aucie z moją ex-różową. Miałem czarne spodnie i białe majtki. Wróciłem ciemną nocą do domu i wlazłem do mieszkania. Nie chciałem zapalać światła, by nie budzić rodziców, więc zdjąłem ubranie i wrzuciłem do kosza na brudną bieliznę. Następnego dnia mama mówi do mnie, że w czym brudne są moje majtki i spodnie (oczywiście dobrze wiedziała od czego) ale drążyła specjalnie, chyba bym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@caalkiem_nowe03: pierwszy seks z pewną zacną niewiastą był po pijaku i mówiła do mnie "och Karol" mimo, że tak na imię nie mam. Okazało się, że jedynym Karolem w jej życiu był pies przejechany przez jej starych
  • Odpowiedz
@caalkiem_nowe03: pomylilem dziurki. Seks od tylu, ona lezy na brzuchu ja leze na niej. Penis wyslizgnal sie z cipki, zrobilem ruch posuwisty bo myslalem ze jest Na kursie i sciezce ale okazalo się ze bylo to nie to lotnisko. Moj Antonow wyladowal dosyc gladko bo juz ktos ladował na tym lotnisku wczesniej. Partnerka zawyla, zlapala się za tylek i zaczela się wić jak pieczen nad ogniem. Ona cierpi i skacze po
  • Odpowiedz