Wpis z mikrobloga

@caalkiem_nowe03: inny wstyd co pisalem do laski z Tindera. Byla 23 szybko przeszlismy do rozmowy na temat seksu. Zaczalem opowiadac jakby wygladalo spotkanie i co bym jej uczynil. Dzieqczyna nakrecona, wysyla filmy jak bawi sie w trakcie paluszkiem. Wszystko co opowiadałem bylo juz przerabiane wiec nie byly to jakies bajki. Nastepnego dnia dziewczyna wpada na kolacje i wino, ladujemy w lozku i ..... moj przyjaciel pierwszy raz nie chce wspolpracowac. Ide
Jakie mieliście najbardziej przypałowe akcje jeśli chodzi o #seks xD


@caalkiem_nowe03: Pan policjant zapukał w szybę auta i powiedział, że jak się ubiorę, to mam pokazać prawko i dowód rejestracyjny a chwilę potem moja dziewczyna musiała pokazać dowód osobisty i potwierdzić, że jest tam z własnej woli. xD Swoją drogą miejscówka świetna, bo nie byliśmy widoczni (i za to skończyło się na pouczeniu) a radiowóz wjechał tam chyba przez przypadek.
@caalkiem_nowe03: raz będąc u góry, chyba z emocji, bo podczas orgazmu trysnęła… mi krew z nosa. Koleś zdziwiony na maksa, ja cała w mojej krwi, on cały we krwi, łóżko i niestety nawet ścianie się dostało. Przypal. A i w sumie kiedyś powiedziałam w łóżku do jednego mojego faceta imieniem mojego ex. Z którym nie byłam już n lat. Od czasu rozstania nigdy nie gadalismy, nigdy tez już nie poznałam nikogo
@caalkiem_nowe03: Po jakiejś studenckiej imprezie jedna z dziewczyn zaprosiła mnie do siebie. Już u niej zaczęliśmy się do siebie dobierać. Ona położyła się na łóżku, a ja zakładałem prezerwatywę i już miałem przystąpić do akcji kiedy gumka wystrzeliła z mojego sprzętu jak z procy prosto na jej twarz (do tej pory nie wiem jak to było możliwe). Zacząłem się histerycznie śmiać, cały nastrój poszedł się bujać, a ona się wkurzyła i
@caalkiem_nowe03:
1.romantyczny wieczorny seks z widokiem na dolną cześć miasta,przypadkowo nieopodal drogi do pewnego domu,działam odwracam się a tam babka stoi z zakupami,chyba czekała aż skończymy xD,

2. 3 razy seks w lesie 3 razy złapany kleszcz xD.

3.przyłapany przez ojca dziewczyny,później trochę nieswojo ale jakoś się rozeszło.podobnie z jej siostrą tylko ona wyraziła swoje niezadowolenie XD

4.był seks na koleżanki łóżku,gdzie zgubiłem bokserki,ta walka z czasem,znalazły się w poszewce od