Wpis z mikrobloga

@caalkiem_nowe03: kiedyś za granica wynajęliśmy auto i stanęliśmy gdzieś koło lotniska, w sumie niedaleko wjazdu na to lotnisko, pod zakazem - wokół żywej duszy bo było jakoś przed północą wiec przeszliśmy do akcji, głównie na tylnej kanapie, szyby były już dość zaparowane, bo klime wyliczyliśmy i właśnie mieliśmy kończyć kiedy w oddali widzę coś jakby radiowóz - ewidentnie była gdzieś niedaleko kamera monitoringu i ochrona zadzwoniła po psy, ale jechali bez
@caalkiem_nowe03: Ja kiedyś miałam współlokatorkę, która robiła to ze swoim chłopakiem non-stop i byli przy tym bardzo głośni. Jak przychodzili do mnie znajomi, to było to trochę krępujące, bo godz 12 - a za ścianą bzykanko, 18 - bzykanko itd. Ale z czasem wszyscy się przyzwyczaili i robili sobie heheszki, puszczaliśmy im romantyczną muzykę, jakieś oui, je t'aime XD
@caalkiem_nowe03: innym razem przyjechała do mnie koleżanka na segzy, trochę trawki było przed, 2 razy ją zrobilem, potem prysznic ale jakiś niedosyt czułem, wypiliśmy jeszcze trochę wina i kazałem jej klęknąć do miecza, ale chyba trochę zmęczona byla to trochę jej pomogłem dociskając po same gardło (zwykle to lubiła i nawet sama o to prosiła), ale tym razem chyba przesadziłem i poszła zwrotka prosto ma drąga - w pierwszej chwili myślałem
@holka-kofolka: @caalkiem_nowe03: To ja kiedyś w czasie pandemii wynająłem Airbnb na dość długi okres żeby w spokoju bzykać koleżankę i przyznał ze był to dość intensywny okres bo dziennie 3-5 razy było peklowane, a za ścianą był drugi apartament na wynajem i słyszeliśmy ze mieszka tam jakiś Anglik, wiec miał tam niezle show przez dobre 2 tygodnie. Pewnego razu upiekliśmy pizzę i nie mogliśmy jej dokończyć, wiec zapukaliśmy drzwi obok
@devorious męczące zapewne temu że ciągle chciała to robić? np że chciałeś sobie normalnie spędzić czas coś innego robić a ona tylko sex ?
weź ciut więcej opowiedz.
bo chyba sam byłem kiedyś w takim związku
@caalkiem_nowe03 temat stary ale moze ktoś przeczyta bo mnie sie dobrze czytało historie:

1. Jeden z pierwszych razy, kolega dymał swoją dziewczynę pokój obok, a ja swoją pół nocy w salonie az musiałem przestać, jakieś obtarcia na dikensie była krew, dziewczyna nie wiedziała, poczułem sie jak rozdziewiczona ex dziewica

2. Konik walony z moją ex przy kolegach (stópkami XD) - dobrze ze kocyk byl i kazdy #!$%@?. Szybkie wyleczenie z bycia st00pkarzem