Wpis z mikrobloga

Zrobiłem sobie dzisiaj rachunek sumienia i wyszło mi że od października 2020 #!$%@?łem na perfumy 6700zł zważając na to że nie zarabiam kokosów, już mógłbym mieć za to jakiegoś gruza do rozbijania się po ulicach ale #!$%@? w to ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla niektórych ta kwota może wydać się śmieszna, dla mnie to niewyobrażalne że bez kontrolowania się wywaliłem tyle siana ( ͡° ͜ʖ ͡°) To hobby jest chore.
#perfumy #rozbiorka #zalesie i w sumie #bydgoszczvxprzestanmiportfelprzesladowac
WeirdChamp - Zrobiłem sobie dzisiaj rachunek sumienia i wyszło mi że od października ...

źródło: comment_1644613542B9aDwmeb8xiTt7L1PeSCeb.jpg

Pobierz
  • 14
@WeirdChamp straszna choroba, mam to samo. Moje wnioski są takie jeśli jest się flakoniarzem a nie odlewkarzem 1. nie kupować arabskiej klono - taniochy (szczególnie w ciemno) tylko dlatego, że jest tania, lepiej mniej a lepiej (z drobnymi wyjątkami) 2. rozłożyć zakupy w czasie 3. kupować odlewki i wybrać jeden ulubiony z jednej kategorii - np. zapach skórzany, irysowy, nie potrzebujemy 4 zapachów o podobnym DNA 5. Łazić po syforach i testować