Wpis z mikrobloga

Co powiecie na kolekcję podjazdów szosowych w Polsce?
Niedawno napisał do nas jeden z użytkowników i zaproponował pomoc w tworzeniu takiej kolekcji ( )

Jeżeli ktoś jest chętny do pomocy i tworzenia śladów GPX z najlepszymi podjazdami w Polsce to zapraszam do kontaktu.

Tutaj link do kolekcji - jeszcze nie jest w pełni publiczna - https://velomapa.pl/kolekcje/podjazdy-szosowe-w-polsce

(zdjęcie z Przełęczy Karkonoskiej)

#rower #szosa
Pobierz
źródło: comment_1644569068VHjFYKJqLFxZLJOc7U6Sdo.jpg
  • 35
@i-marszi: Z importem jest problem bo nie ma śladu GPX do pobrania.

@AbaddonLincoln: O jakie wyświetlanie nachylenia w danym miejscu chodzi? O kolorowanie wykresów zgodnie z nachyleniem?

Na razie planuje zebrać ślady GPX w tej kolekcji. Jak się trochę tego zbierze to będę usprawniać działanie Velomapy pod kątem wyświetlania danych o podjazdach.

Myślałem też o możliwości oznaczania "zdobytych" podjazdów.
@velomapa: to ja pisałem, dzięki! problem z altimetrem jest taki, ze nie działa, projekt jest martwy, nie mozna go aktualizować, ani nic.

Chętnie będę aktualizować to na velomapie!
@velomapa: byłoby dobrze gdyby była możliwość wyboru konkretnego rejonu np Góry Sowie, Stołowe, Masyw Ślęży, Karkonosze, Tatry, tak jak to jest posortowane na altimetrze, a potem dodatkowo możliwość sortowania pod względem długości podjazdu, średniego nachylenia i może max nachylenia (chociaż nie wiem jak z dokładnością tego ostatniego). Wtedy to by miało ręce i nogi. Poza tym jak już będzie sensowna baza podjazdów to można zrobić jakiś krajowy ranking najdłuższych, najwięcej %