Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #logikarozowychpaskow #zalesie
Miałem prawo się #!$%@?ć na różową ?
Miałem awarię w pracy ogólnie w robocie ponad 30h bez spania.
Tylko nie rzygajcie, że to niezgodne z prawem itp itd. - Bo nie o to chodzi.

Piszę na messengerze, że jak tylko wrócę z pracy to kładę się na kanapę, nawet się nie myję, jem moje serowe nachosy, oglądam serial i idę spać.

Wracam na mieszkanie o 3 w nocy, wykąpałem się, przebrałem.
Otwieram szafkę gdzie były nachosy - PUSTO

Budzę narzeczoną, pytam się gdzie są moje nachosy.

- Zjadłam ?
Jak to zjadłaś ?! Przecież pisałem, że jestem #!$%@? i mam ochotę je zjeść ? To nie mogłaś iść do sklepu i kupić ?
- Daj spokój to tylko chipsy, zrób se parówki czy coś innego do jedzenia...

No jestem taki #!$%@?, że masakra.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6205062f5137d8e1c297ed6d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 88
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem o co chodzi wykopkom bo to bait, gdyby osoba z rodziny czy chlopak siedzieli tyle w pracy, tyranie i stres, to bym mu zrobiła zajebistego do wzmocnienia się- i do odgrzania itd. A nawet jeśli ktoś mi wysyła DM, że chciałby to i to zjeść to z przyzwoitości bym nie zjadła albo poszlabym do sklepu by kupić dla siebie. #!$%@? nie żyjemy na świecie sami.
@AnonimoweMirkoWyznania stuleje nie pozwalają wam skrytykować różowej czy co?
Facet #!$%@? przez 30h, potraficie sobie wyobrazić ile to czasu? To wyobraźcie sobie ze właśnie zaczynacie zmianę i jutro o tej same porze powiedzcie jak się czujecie i czy mielibyście siły robić jeszcze przez 6.
Ja bym się mega #!$%@?ł na twoim miejscu. Po takiej tyrce to powinieneś mieć zrobione jedzenie przez ukochana.