Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #logikarozowychpaskow #zalesie
Miałem prawo się w-----ć na różową ?
Miałem awarię w pracy ogólnie w robocie ponad 30h bez spania.
Tylko nie rzygajcie, że to niezgodne z prawem itp itd. - Bo nie o to chodzi.

Piszę na messengerze, że jak tylko wrócę z pracy to kładę się na kanapę, nawet się nie myję, jem moje serowe nachosy, oglądam serial i idę spać.

Wracam na mieszkanie o 3 w nocy, wykąpałem się, przebrałem.
Otwieram szafkę gdzie były nachosy - PUSTO

Budzę narzeczoną, pytam się gdzie są moje nachosy.

- Zjadłam ?
Jak to zjadłaś ?! Przecież pisałem, że jestem w------y i mam ochotę je zjeść ? To nie mogłaś iść do sklepu i kupić ?
- Daj spokój to tylko chipsy, zrób se parówki czy coś innego do jedzenia...

No jestem taki w-------y, że masakra.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6205062f5137d8e1c297ed6d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Normalka. To twoja strata więc to nie jest istotne. Co innego jakby było odwrotnie - mógłbyś znaleźć spakowane walizki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie część ludzi (choć częściej kobiety) ma takie podejście, że brak im obiektywizmu. To co u siebie uważają za nieistotną sprawę, u innych jest niewybaczalnym błędem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 175
@AnonimoweMirkoWyznania: obudziłeś kogoś w środku nocy, żeby zapytać gdzie są chrupki? Normalny ty jesteś?

I wgl to kto planuje ogladac jakis serial po takim maratonie? Następnym razem zrób 48h bo widać za dużo jeszcze energii miałeś na głupie pomysły xD
  • Odpowiedz
I wgl to kto planuje ogladac jakis serial po takim maratonie? Następnym razem zrób 48h bo widać za dużo jeszcze energii miałeś na głupie pomysły xD


@Shyvana: A kto wgl daje j-----e o to co ktoś robi ze swoim czasem i jak musi odreagować, ja po takim niespaniu po np. 24h wcale nie jestem od razu zmęczony, a skoro OP siedział 30h w pracy (a nie przed konsolą grając) to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie słuchaj wykopków którzy mówią że to tylko chipsy, albo że jesteś jebnięty itp.
Sama rzecz polega na tym, że ciebie to zabolało. Można to rozwiązać na dwa sposoby: ale o co ci chodzi
Albo
Przepraszam nie wiedziałam że to dla ciebie ważne, nie cofnę już czasu ale następnym razem będę o tym pamiętała.

Jeżeli jesteś z człowiekiem który reaguje pierwszy sposób to niestety będziesz się czuł sfrustrowany dużo częściej, bo ona po prostu nie rozumie
  • Odpowiedz
Wykopki to cucki, więc będą pisać, że źle zrobiłeś ale wg mnie masz prawo być wkurzony. Skoro jej napisałeś, że chcesz sobie zjeść nachosy, a ona ci je zjadła i nawet o tym nie poinformowała to jest z nią coś nie tak.
  • Odpowiedz
Chłop przychodzi do domu wyczerpany po 30h pracy i nie jest godzien nawet sobie zjeść to na co ma ochotę, bo księżniczka je jego chipsy xD
I to jeszcze jego wina, bo ją obudził. Widzę że victimblaming ma się dobrze w Polsce.
  • Odpowiedz