Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@STRawny: Powiem tak - przed tym planem byłem "#!$%@?" kręcącym średnio 85 - 90rpm i 2 - 2,5W/kg nieźle się przy tym męcząc. Teraz spokojnie kręcę 110rpm, w porywach 120rpm i 3,5W/kg. Widzę też poprawę w tolerancji wysiłku (a mam znaczny przerost lewej komory i astmę więc kiepski wywiad med.).

Trening dość ciężki od 5 tygodnia ale nie nudny i nie monotonny, robię go chętnie i czuję, że są postępy.
@kobrys13: Nie mam gdzie rozłożyć na stałe żeby za łańcuch itp nie łapał jak stoi, co chwile rozkładać i składać… poza tym jak idzie spać to mamy z żona chwile dla siebie. Ratuje się bieganiem pływaniem i innymi rzeczami związanymi z tt, jednak rowerem bym pojeździł więcej niż obecnie raz na 3 dni
@PanBulibu: No to pięknie - ja polecam Build me up - bardzo fajny, ciekawy i nie monotonny trening - w zeszłym roku jak zaczynałem przygodę ze Zwift po zimowym sezonie przeskoczyłem z 2,76 na 3,95

Ten sezon niestety trochę zdrowotnie dał mi w kość (również astma) plus kilka innych perturbacji zdrowotnych. I teraz mam coś koło 3,3 - 3,4 W /kg

Także pozdrawiam kolegę i życzę sukcesów i wytrwałości.