Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
eRlak

eRlak

Dołączył 12 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4914
  • Znaleziska 227
  • Mikroblog 4687
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 52
repiv
repiv
17.06.2026, 16:15:33
  • 4
Jednym transferem spowodować ból dupska połowy ekstraklasy to jednak jest wyczyn xD #ekstraklasaboners #ekstraklasa #koronakielce
repiv - Jednym transferem spowodować ból dupska połowy ekstraklasy to jednak jest wyc...

źródło: korona kielce transfer hellebrand

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRlak
eRlak 18.06.2026, 05:16:06 via Wykop
  • 1
@Hetman_Wielki_Koronny: no tak, bo ludzie w pracy cenią tylko ambitne projekty i mlody zespół.
  • Odpowiedz

388

Afera z nowym Jaecoo 8. Dynamica Kraków odmawia naprawy auta

Chciałbym ostrzec wszystkich, którzy rozważają zakup nowego samochodu marki JAECOO lub OMODA, a w szczególności zakupy w salonie Dynamica w Krakowie (ul. Wadowicka 3). Kupiłem fabrycznie nowe Jaecoo 8 (rok produkcji 2026). Samochód miał być bezpiecznym, komfortowym autem dla rodziny. Niestety, w au

mieczyslaw-straczek
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 12:46:59
  • 198
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    jaecoo
  • #
    omoda
  • #
    prawo
  • #
    krakow
eRlak
eRlak 15.06.2026, 12:50:09 via Wykop
  • 89
Nie rozumiem za bardzo o czym ten tekst. Auto nie działa, pan z assistance stwierdza ze nie mozna jeździć, to czemu nie zabral go do Aso?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bonpensiero
bonpensiero
14.06.2026, 02:33:33
  • 8
W nowym sezonie u nas też będzie 5 sekund na aut?
Jak tak to przed Panem Trenerem Tułaczem duże wyzwanie.
#ekstraklasa #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRlak
eRlak 14.06.2026, 14:09:16 via Wykop
  • 0
@bonpensiero: oby, trzymajmy kciuki
  • Odpowiedz
mr_domban
mr_domban
mr_domban
03.06.2026, 09:28:04
  • 0
Zamówiłem dokładnie 2 tygodnie temu grę na PS5 i sprzedawał ją jakiś Rumun. Wysłał paczkę GLS i od Soboty tylko taki status i nic się nie zmienia.

Miał może ktoś tak i wie co to może znaczyć?

#vinted #gls #ps5 #tracking
mr_domban - Zamówiłem dokładnie 2 tygodnie temu grę na PS5 i sprzedawał ją jakiś Rumu...

źródło: IMG_1937

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRlak
eRlak 03.06.2026, 09:32:43 via Wykop
  • 0
@mr_domban: co prawda nie gra ale zona sukienkę z Rumunii kupila na Vinted i to szloch 3 tygodnie. Tez mowila, ze stoi paczka i się nie rusza
  • Odpowiedz
Frijheid2
Frijheid2
02.06.2026, 12:22:10
  • 3
#lechia Na 15 baniek wyceniła Bobcka, na sześć Żelizkę, a Menę na cztery. Trudno zakładać, żeby #widzew zapłacił aż tyle, ale na pewno jest gotowy na olbrzymi wydatek.

https://weszlo.com/widzew-pobije-wszelkie-rekordy-chce-trzech-pilkarzy/


Cenią się. Ciekawe na jakich naprawdę kwotach to stanie. Też czy nie wpłynie to negatywnie na poszukiwania całej #ekstraklasa. Inne kluby nie będą chciały sprzedać za tanio, jak tu taki Widzew chce rzucać milionami.

Za to #lechpoznan
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRlak
eRlak 02.06.2026, 18:19:10 via Wykop
  • 0
@Frijheid2: za 15 mln bobcek, to juz lepiej niech Lewandowski na jeden sezon przyjdzie pokopać
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
02.06.2026, 06:14:21
  • 758
#polityka #heheszki #zawszesmieszy
Kempes - #polityka #heheszki #zawszesmieszy

źródło: GwtqjuvXsAAvhjn

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRlak
eRlak 02.06.2026, 10:49:29 via Wykop
  • 0
@pozdroxxx666: a za patelnię też?
  • Odpowiedz
Cesarz_Polski
Cesarz_Polski
25.05.2026, 14:40:46
  • 41
Aż dziwne, że Fifi z Darią dalej są razem. Byłem przekonany, że po ślubie 2-3 miesiące i się rozejdą. Widać dotarli się i super im wyszło.

Auuu jaki głupi był, to taki został, ale mu się fartło, że z Jelą im nie wyszło. Ona widać mocno zakompleksiona.

Cyganka miała rok, żeby coś ze sobą zrobić, a diastema jak paskudnie wyglądała, tak paskudnie została. Niech słucha się mamusi, to na pewno nauczy się w
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRlak
eRlak 27.05.2026, 09:22:47 via Wykop
  • 17
@Cesarz_Polski: o Darii mocno zmieniłem zdanie między kabinami a późniejszymi etapami. W sumie to najlepsza ze wszystkich uczestników.
  • Odpowiedz
Marcinnx
Marcinnx
18.05.2026, 20:09:53
  • 6
Symulacja wypłat #ekstraklasa dla klubów
(wg wyników na dziś)

>Mirror 1/2
>Mirror 2/2
#mecz #transfery
Marcinnx - Symulacja wypłat #ekstraklasa dla klubów 
(wg wyników na dziś)
Mirror 1/2
...

źródło: image

Pobierz
Marcinnx - Symulacja wypłat #ekstraklasa dla klubów 
(wg wyników na dziś)
Mirror 1/2
...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRlak
eRlak 19.05.2026, 09:31:49 via Wykop
  • 0
@Marcinnx: i co za to mozna kupic? Nawet na jednego Bukariego nie starczy większości
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
16.05.2026, 20:30:37
  • 8
#mecz #ekstraklasa
Lechia nie wygrała od pięciu meczy dobry moment żeby się odkręcić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piotrek7231 - #mecz #ekstraklasa 
Lechia nie wygrała od pięciu meczy dobry moment żeb...

źródło: obraz_2026-05-16_213039688

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRlak
eRlak 17.05.2026, 05:19:38 via Wykop
  • 2
@Piotrek7231: a co ty taki łasy na spadek widzewa? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
11.05.2026, 06:25:30
  • 448
Wszystko jest możliwe. Do USA można jeździć nawet bez ważnego paszportu. Batyr tylko musiał wyprosić u Trumpa. xD

#polityka #bekazpisu
mike-johnston - Wszystko jest możliwe. Do USA można jeździć nawet bez ważnego paszpor...

źródło: 1000035447

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRlak
eRlak 11.05.2026, 11:40:48 via Wykop
  • 2
@CipakKrulRzycia: zostanie 52 stanem z umiejętnościami PiSowskiej dyplomacji nie byłoby najgorsze. Prędzej zostaniem republika satelicką Moskwy
  • Odpowiedz
OstatniSpartanin
OstatniSpartanin
08.05.2026, 13:58:59
  • 0
I c--j mogłem pić i oglądać żużel cały weekend to muszę się pouczyć na potrzeby roboty zarządania bazą PostgreSQL i ogólnie różnic pisania w niej rzeczy, bo umiem tylko MySQL jak p---a.
#przegryw #sql #mysql #postgresql
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRlak
eRlak 08.05.2026, 14:13:53 via Wykop
  • 2
@OstatniSpartanin: odpalisz claude i dasz rade
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
07.05.2026, 17:56:18
  • 13
STENOGRAM NAGRANIA AUDIO

Zakres czasowy: 96:12 – 96:40
Data opracowania: 1 maja 2026 roku

POCZĄTEK NAGRANIA
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRlak
eRlak 08.05.2026, 05:31:37 via Wykop
  • 0
@marcelus: lepiej o tym juz nie przypominać

K---a ten spalony nadal nie wyjasnieony (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
04.05.2026, 11:57:28
  • 64
Jestem tym nosaczem od "jak tam, somsiedzie"
#mecz #legia #widzew
thorgoth - Jestem tym nosaczem od "jak tam, somsiedzie"
#mecz #legia #widzew
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRlak
eRlak 04.05.2026, 12:50:34 via Wykop
  • 0
@WolnyBLN: mi to zajęło o wiele dłużej. W lidze plus extra im zajęło pokazanie 3 sekundy. Tylko nikt nie pokazał dwóch zawodników a wydaje mi sie ze dragowski byl przed obroncami
  • Odpowiedz
nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
18.04.2026, 14:48:16
  • 31
#widzew #pierwszaligastylzycia #ekstraklasaboners #mecz #heheszki
nieocenzurowany88 - #widzew #pierwszaligastylzycia #ekstraklasaboners #mecz #heheszki

źródło: temp_file7897898665908198452

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRlak
eRlak 20.04.2026, 04:57:44 via Wykop
  • 0
@nieocenzurowany88: a tak sie człowiek cieszył jak odobserwowywał
  • Odpowiedz
Trelik
Trelik
08.04.2026, 15:53:35
  • 3
Decyzje prawidłowe
https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/sedzia/dwie-analizy-kolegium-sedziow-pzpn-rakow-czestochowa-widzew-lodz
#mecz #rakow #widzew #ekstraklasaboners
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRlak
eRlak 08.04.2026, 17:02:37 via Wykop
  • 5
@Trelik: w meczach widzewa same prawidłowe
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
05.04.2026, 17:13:15
  • 5
#mecz #dolnoslaskitygrys #ekstraklasa Leszek Ojrzyński to nie tylko trener, którego Zagłębie Lubin robi furorę w Ekstraklasie.

To też człowiek, który mocno wierzy w Boga, co pomogło mu radzić sobie z rodzinnymi tragediami. I który potrafi na słynnej pielgrzymce przejść 223 km w sześć dni, nie biorąc żadnych leków.

"Wiem, że jest drugie życie"
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRlak
eRlak 06.04.2026, 06:54:51 via Wykop
  • 1
@Zi3L0nk4: czemu podkreślane jest ze nie brał leków?
  • Odpowiedz
eRlak
eRlak 06.04.2026, 14:31:11 via Wykop
  • 1
@Zi3L0nk4: jasne, tylko myslalem ze moze na co dzień bierze leki. A moze po prostu nie znam tematu pokonywaniu takich dystansów pieszo i każdy tam ładuje leków pod korek
  • Odpowiedz
Karakatamakatula
Karakatamakatula
05.04.2026, 20:16:37
  • 0
Ktoś chętny dołączyć do rodziny #yousician ? Jak coś jestem legit, od 2 lat udostępniam miejsca, myślę, że znajdzie sie kilku mirków którzy potwierdzą jak coś :)
#gitara #ukulele #pianino #muzyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRlak
eRlak 06.04.2026, 06:51:27 via Wykop
  • 0
@Karakatamakatula: ile teraz kosztuje ta przyjemność? Moze bym wrocil
  • Odpowiedz
tehniick
tehniick
03.04.2026, 08:26:40
  • 2
#mecz #widzew Mateusz Sobota został nowym asystentem trenera w sztabie pierwszej drużyny Widzewa Łódź 🇦🇹

37-latek, który współpracował z Aleksandarem Vukoviciem w Piaście Gliwice, przeniósł się do Klubu na zasadzie transferu gotówkowego z Odry Opole.

A teraz HIT, pamiętacie kiedy był mecz z Górnikiem? No to od tamtego meczu pan Bukari nie trenował jeszcze ani razu, załatwia papiery na pracę w Polsce.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRlak
eRlak 03.04.2026, 08:30:15 via Wykop
  • 0
@tehniick: serio z tym Bukarim? P------e trochę
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
31.03.2026, 20:00:39
  • 30
Świderski! Szwecja - Polska 2:2

Mirror: https://streamin.link/v/909fc280

#golgif #mecz #reprezentacja #ms2026
Minieri - Świderski! Szwecja - Polska 2:2

Mirror: https://streamin.link/v/909fc280

...

źródło: ezgif-12bf5f95d2e5ab56

Pobierz
Minieri - Świderski! Szwecja - Polska 2:2

Mirror: https://streamin.link/v/909fc280

...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRlak
eRlak 01.04.2026, 16:52:58 via Wykop
  • 0
@Minieri: i spoko bylo?
  • Odpowiedz
eRlak
eRlak 01.04.2026, 17:00:46 via Wykop
  • 1
@Minieri: to prawda, atmosfera w pracy jest bardzo istotna, powodzenia!
  • Odpowiedz
garbaty1331
garbaty1331
29.03.2026, 18:22:21
  • 7
Co może zrobić szary obywatel w przypadku odmowy ręcznego przyjęcia butelek przez kasjerki w dużym sklepie, jeśli butelkomat który powinien to obsłużyć ma awarie?

Policja jest w stanie podjąć interwencje w tak poważnym temacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sytuacja z ALDI w centrum
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eRlak
eRlak 31.03.2026, 08:43:37 via Wykop
  • 1
@garbaty1331: a jak to sie ma do tego ze automat w lidlu odrzuca butelki z biedronki?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.10.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.03.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking