Wpis z mikrobloga

@covid_duck: Wyjazd z tagu nauka skoro nie wiesz czym są szczepionki na matrycy mRNA . Tutaj już nie chodzi nawet o COVID bo na tym punkcie to jakiegoś jabca dostajecie. Samo mRNA jest badane od ponad 30 lat i jest nadzieją dla pacjentów z takimi chorobami jak rdzeniowy zanik mięśni (SMA), są prowadzone badania dotyczące wykorzystywania mRNA w walce z nowotworami, mukowiscydoza czy fenyloketonuria. No ale naczytałeś się jakiś dziwnych
  • Odpowiedz
@MxS89: Tak ale jak widać skuteczność jakaś taka inna od deklarowanej a i działań niepożądanych tego mRNA działającego tylko w miejscu wstrzyknięcia wiele a i jakoś poza miejscem wstrzyknięcia.
  • Odpowiedz
@wshk: Widać że wiesz o czym piszesz( ͡° ͜ʖ ͡°) Co wstrzykując mRNA?( ͡° ͜ʖ ͡°) Proponuje najpierw cofnąć sie i poczytać o czym Ty tak naprawdę piszesz, a później powtarzać frazesy, które ktoś w internecie napisał, bo nie wiesz o czym piszesz i to widać.

@wiem_wszystko: To był jeden z współtwórców tej technologi ale nie był jedyny to po
  • Odpowiedz
@wshk: Prawdopodobnie boli go masowa głupota wykopków, mnie też boli. Ten portal stał się jakimś antynaukowym absurdem i krzywym zwierciadłem. Jak kiedyś byłem przekonania, że wykop to taki przekrój w miarę ogarniętych ludzi w młodym i średnim wieku, tak ostatnimi czasy mam ogromną nadzieję na to, że nie jest przekrojem ludzi w młodym i średnim wieku. ;-)

To sytuacja równie absurdalna jak ta, gdyby masa baranów którzy nie potrafią napisac
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Strahl: Bo możliwe, że ten przekrój jest tak jak sobie to wyobrażałeś. Tylko niestety debile krzyczą najgłośniej.
@wiem_wszystko: @wshk: Macie inne karty poza "kłamaniem" i testowaniu na populacji ziemskiej? Zdajecie sobie sprawę dlaczego skuteczność szczepionek spadła? Podpowiem, że było o tym mówione jak tylko pojawiły się gdybania na temat szczepionek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@covid_duck:
A tu Pfizer pod koniec zeszłego roku przejął Arena Pharmaceuticals ( ͡° ͜ʖ ͡°)

In addition, Arena’s pipeline includes two development-stage cardiovascular assets, temanogrel and APD418. Temanogrel is currently in Phase 2 for the treatment of microvascular obstruction and Raynaud's phenomenon secondary to systemic sclerosis. APD418 is currently in Phase 2 for acute heart failure.


https://www.pfizer.com/news/press-release/press-release-detail/pfizer-acquire-arena-pharmaceuticals
  • Odpowiedz