Wpis z mikrobloga

@mickpl: I powiedzcie #!$%@?, że to jest normalne. Tak serio, to za co te pajace biorą siano? Oczywiście nikt nie jest Nostradamusem, ale przecież jakby kosztorysant na budowie przeszacował o kilka tysięcy procent to by #!$%@? w sekundzie. A te faje publikują te wysrywy i niejeden człowiek nieświadomy myśli: "O Pan analityk z Sramtamteż Kopwdupe Bank powiedział X to warto zrobić Y". Jak z dziennikarzami, politykami czy ekspertami do spraw ochrony
Pogarda dla każdego kto postuje analizy estymaty prognozy stóp procentowych. Powodzenia panie analityk ekonomii po uniwersytecie w przewidywaniu ruchu podmiotu który od miesięcy zachowuje się irracjonalnie.
@mickpl: w czerwcu 2021 brałem kredyt na mieszkanie, skorzystałem z pomocy Open Finance i też gość mi gadał, że nie przewidują wzrostu stóp w ciągu 2-3 a może nawet 4 lat xd ostatnio dostałem od niego maila , że OF się zawinął i w razie co on dalej świadczy usługi - pewnie jako freelancer. Co się nachapali kasy na prowizjach to ich a na koniec roku cyk i spółka zamknięta