Wpis z mikrobloga

Mirki, pijcie ze mną kompot. Kupiłem swój pierwszy motocykl i jaram się niesamowicie (ʘʘ) moim marzeniem jest, aby w przyszłości zwiedzić trochę wschodu. Może Ukraina może Rumunia.
Honda TransAlp pd-10
Najgorsze, że zanim pojeżdżę minie pewnie z miesiąc albo dwa. Żeby chociaż trochę cieplej było :)
#chwalesie #motocykle
Pobierz rurek49 - Mirki, pijcie ze mną kompot. Kupiłem swój pierwszy motocykl i jaram się nie...
źródło: comment_16440072432t7utSqPaRIaztqwAPr9Zs.jpg
  • 46
@mpetrumnigrum: Swoje lata mam i dystans do opinii innych nabyty;) chodzi o tą wygodę… ciężko z tym w jakimkolwiek pojeździe, bo duze czy samolot, auto czy motocykl to tylko z zewnątrz a juz same fotele przystosowane są zazwyczaj dla „normalnych” a przy 2m ciężko z tym uwierz mi
@mk82: przy 2m będziesz miał główny problem z ugięciem kolan. Kiedyś na forum chodził adres strony w której wpisywałeś wagę i wzrost i pokazywało sylwetkę jeźdźca na danym motocyklu.
Parę lat temu miałem okazję się przejechać na Tenere 750.połową stopy dotykałem ziemi mam 1,80m.
Podobno Varadero jest też trochę wyższe i ogólnie większość ADV oraz enduro. KTMy lc4 i nowsze też są wysokie. Dla ciebie idealne.