Wpis z mikrobloga

@Spofity: ale rozwalony i nie da się jeździć? ja to w listopadzie pogoniłem za 850zł 22 letnią furę z rozwalonym silnikiem, w sensie że do śmietnika, jazda tylko na lawecie, pęknięta szybą, zużytymi oponami, gazem nieważnym i bez kata. Samego kata sprzedałem za 1k.
A i jeszcze zwrot OC zrobiłem to cała kwota wróciła mimo że 3 tygodnie oc było aktywne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r5678: sanki zżerała ruda szmata i wahacze nie bardzo miały się czego trzymać. Ogólnie jeździ, ale trochę strach bo myszkuje po calej drodze. Nawet spoko cena jak za ten stan. Na szrocie pewnie bym dostał tyle samo a formalności więcej. Butla gazowa już bez homologacji, oc się kończy, przeglądu brak. No i błotniki zzarte przez ruda mają więcej szpachli niż metalu, a nawet używanych nie da się kupić (da się 400zl/sztuka).
@Spofity: A mi sie przypomnial znajomy co kupil punto za 1000zl pojezdzil 2 lata, zajechal je prawie na smierc, ale wyminil bodajze hamulce przez ten czas to chcial za nie juz 1000+ koszt wymiany tych hamulcow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Spofity: Jak ty to zrobiłeś jak przez ostatnie kilka miesięcy nawet ceny #!$%@?ło, szukałem czegoś najlepiej do 10k, a sensowne samochody zaczynają kosztować już powyżej 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spofity: ja dlatego zawsze szukam aut do lekkich poprawek, najlepszy deal jaki zrobilem to kupno hyundaia coupe za 5300 zrobilem mala zaprawke na blotniku, wsadzilem 1500 pojezdzilem pol roku i pogonilem za 10300 xD