Aktywne Wpisy

vulcanitu +69
No i jest thinkpadzik
źródło: 1000005173
Pobierz
Distri_guy +89
#odchudzanie 3.5 miesiaca roznicy. Odstawienie fast foodow, dieta wysokobialkowa i niskoweglowodanowa, liczenie kalorii + post przerywany.
źródło: att.O2AflRv-NZ_bAnk_juIc-h2hb-URBOVejQCJL91e21o.webp
Pobierz




Wiele ekip przyjechało lub przyleciało do Pekinu bez zawodników, którzy wcześniej otrzymali pozytywny wynik testu na koronawirusa. Mało tego, masa zawodników musi pogodzić się z pozytywnym wynikiem testu już po przylocie do Pekinu.
Trudno dziwić się frustracji sportowców, u których wykryto wirusa, a którzy nie doświadczyli żadnych jego objawów i po prostu czują się zdrowo. Takich, jak na przykład Natalia Maliszewska, jedna z naszych największych nadziei medalowych. Albo Natalia Czerwonka, która podczas ceremonii otwarcia miała pełnić rolę jednego z chorążych reprezentacji. Tymczasem zamiast cieszyć się wielkim świętem sportu nasze łyżwiarki, zamknięte w izolacji, muszą nerwowo wyczekiwać kolejnego wyniku testu. Jeżeli nie zdążą uzyskać negatywnego rezultatu przed swoimi pierwszymi startami, igrzyska zakończą się dla nich na pobycie w hotelu. Maliszewska potrzebuje dwóch takich wyników – jeden uzyskała właśnie dziś.
Przykładów takich zawodników i członków reprezentacji jest o wiele więcej. Do dziś liczba ta wynosi 232 osoby. Chińczycy przyjęli bardzo restrykcyjne środki kontroli sportowców, członków reprezentacji oraz mediów. Wszyscy uczestnicy igrzysk są sprawdzani na obecność COVID już na lotnisku, a testy odbywają się przed każdym opuszczeniem hotelu. Ponadto goście są szczelnie oddzieleni od reszty kraju.
#koronawirus #szczepienia #bekazcovidian
źródło: comment_1643878284ZRN3TRVZoizoTVdWYToclt.jpg
PobierzKABARET i CYRK. Nic więcej.
źródło: comment_1643878435UUhDB1TD9pkGShnQPcOeCp.jpg
Pobierz@selectGwiazdkaFromTabelka: Kilka razy dziennie bo "testy odbywają się przed każdym opuszczeniem hotelu."