Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Serylek: a potem się chwala na grupach że zarabiają na magazynach tyyyyleee kasy ale nie wspomną że robią po 13h dziennie, też w weekendy, urlop biorą jak są chorzy bo ich postraszy pracodawca i mieszkają na 20m2 w 10 osób. A najlepsze tekst "ja tu przyjechałem dorobić a nie mieszkać", a tymczasem nigdy nie widziałem kogoś kto siedział w Niemczech i potem się w Polsce czegoś "dorobil" bo większość z nich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ATAT-2: tyle że większość tam jedzie a 50% kasy nie mają już w momencie powrotu do Polski. Najważniejsze to kupić auto, to punkt numer jeden patusa. Reszta obojętnie, można dalej mieszkać w chlewie jak dotychczas, przyzwyczajony.
@ATAT-2: tyle że większość tam jedzie a 50% kasy nie mają już w momencie powrotu do Polski.


@bruhh: No super, ale ja Ci piszę z jakim zamiarem tam jadą, a nie jak to się później kończy.
@Serylek: bo tak naprawde to domena nl, uk i tym podobnych, ALE to ludzie stamtad chca do de wiec propozycja atrakcyjna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w de chyba nawet takich rzeczy nie wolno robic, no ale...
@Serylek: 200h to praca 7-17 pn-pt. Jakos bez tragedii, jak siedzialem gdzies dluzej to tak pracowalem. Tylko ja kitralem nadgodziny na urlopy. Bardziej smieszy mnie pakowanie po paru ludzi do pokoju. I brak stawki godzinowej.