Wpis z mikrobloga

- Ryszard miał buty rozmiar 43,5. Pamiętam, bo brat jego żony miał 41,5, a to daje razem 85. To tyle, ile na początku na klatę brał Przemek Lidzuński, był taki junior w Amice w 2000 roku. W grudniu 2002 złamał mały palec u stopy jak wysiadał z autokaru, bo tam był taki stopień nierówny i on tym palcem jakoś zahaczył (śmiech). Tyle razy mówiłem, żeby ktoś ten stopień naprawił, ale pan Marian, kierowca, mówił tylko "że ślepi przecież nie są". Potem między tego palca a czwartego Przemek wsadzał watę, bo spuchł mu i go obcierał. Wcześniej każdy strzał z fałsza, a od tamtej pory no niestety.

- Ale telefony...

- Ale no Krzysiek, poczekaj, chcę żeby było widać kontekst. Wyjaśnijmy i już nie wracajmy. No i Przemek Ledziński w tej przerwie spowodowanej tym spuchniętym palcem pojechał do sklepu. Takie były czasy że nie kupowało się wszystkiego w internecie tylko trzeba było pojechać i pooglądać.

- No tak było.

- No tak było, no i on pojechał i chciał kupić lodówkę. Tyle że był taki wybór, że on nie wiedział jaką tą lodówkę kupić. Może ja rozpiszę, bo on mi to opowiadał, były już Samsungi...

- Nie no, Czesiek, do brzegu...

- Ale Krzysiek no daj mi wyjaśnić. No i on chciał tego Samsunga, ale takie były czasy, że on nie mógł zajrzeć w internet i poczytać opinie. Dzwoni do Ryszarda no i go pyta, czy te lodówki to warte ceny. No i Ryszard mu mówi dobra lodówka, ale poczekaj, ja ci z dojcza lepszą ogarnę. Taki to był człowiek no, no i załatwił mu tę lodówkę. Potem ja do niego dzwoniłem jak chciałem mikrofalę bo w Polsce to wchodziły te lepsze dopiero. Ale to nie tak, że 100 razy dzwoniłem do niego po te mikrofale. Ale mogło być tak, że załatwiał i dzwonił np 7 razy zapytać czy talerz ma się kręcić w lewo czy w prawo. No nazbierało się.

- No dobrze, ja to wszystko rozumiem, a przed meczem i w przerwie to o czym rozmawiałeś?

- No Krzysiek, 18 lat temu, ja nie pamiętam, ale tak jak mówię, nie chcę się tłumaczyć, oczywiście nie mówię że tak było, ale on dzwonił, pytał, znam go ze związku wielkopolskiego...

#kanalsportowy #kanalbekowy #weszlo #weszlofm #reprezentacja #mecz i może już #pasta ?
InstrybutorzOrlenu - - Ryszard miał buty rozmiar 43,5. Pamiętam, bo brat jego żony mi...

źródło: comment_1643754888Pwlz446QI0VguNsOHJmHSY.jpg

Pobierz
  • 16