Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiaj dziadek się mnie pytał dlaczego nie mam dziewczyny. Mówił, że w tych czasach jest lepiej bo są poradniki w internecie jak podrywać dziewczyny a kiedyś nie było i, że jestem wysoki (175cm). Gdyby wiedział ile czasu i energii poświęciłem żeby pójść na te kilka pojedynczych randek. Tamto pokolenie nie zrozumie jaka jest obecnie sytuacja i jak jest ciężko w tym względzie dla przeciętnego typa. Jeszcze będą mówić, że to moja wina, że nie mogę nikogo znaleźć.
#blackpill #tinder #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f9363c99f26e000a5d5260
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 51
juniorami majacymi po 20-25 lat to czuje sie juz jak stary dziad sluchajac cos o tiktokerach, dramach na yt, nowych sezonach fortnite itp


@AnonimoweMirkoWyznania: Jep teraz nawet 10 lat różnicy to duża przepaść. Sam tego doświadczyłem. Nawet mają inny sposób komunikacji.

Wielu gości radzi by powiedzmy w wieku 35-40 lat szukać młodej laski, ja jestem ciekawy jak taka para się dogada bo może być ciężko.
@Missudi: Bo w ich czasach ludzie się hajtali w wieku 20 lat, mieli koło 30 już kilka dzieci. Kiedyś ludzie byli też dużo niżsi i rzeczywiście 175 cm to był wysoki wzrok całkiem.

Oni tego nie rozumieją bo to całkiem inny świat był, inaczej wychowani ludzie, inne podejście do życia.

A jak byłeś chłopem to było dużo łatwiej bo kobiety nie miały tak #!$%@? we łbie jak teraz xD

30 letnia
le też nie miej pretensji do dziadka, on po prostu żył w innym świecie xD Całkiem innym


@LateNever: To już nawet nie dziadków się tyczy ale i pokolenia X (np. moich rodziców). Na tematy damsko męskie z nimi się nie da w ogóle rozmawiać bo za ich czasów rynek matrymonialny zupełnie inaczej wyglądał. Tak samo również uważają że skoro da się poznawać kobiety w internecie to jest łatwiej, bo "masz" dostęp
@Teutonic_Reich:

Tylko nie zdają sobie sprawy jak zmienił się rynek matrymonialny i zasady nim rządzące.

Tak, ale widzę też że ciotki stały się bardziej wyrozumiałe dla młodszego pokolenia bo widzą, że ich synowie mają problemy z laskami. Teraz masa ludzi ma problemy z laskami, nawet jak są w związkach te te związki są na bagnistych fundamentach.

Ale moja rodzina jest raczej zaskakująco normalna bo większość moich kuzynów ma stabilne związki i
Tak, ale widzę też że ciotki stały się bardziej wyrozumiałe dla młodszego pokolenia bo widzą, że ich synowie mają problemy z laskami.


@LateNever: Nie wiem, nigdy na to nie zwracałem uwagi, ale na pewno ogólnie matki musiały się stać albo będą musiały się stać bardziej "wyrozumiałe" dla męskich przedstawicieli pokolenia Z. Ogólnie u mnie kuzynki wieczne singielki bo mają za duże wymagania. Większość moich aktualnych jak i byłych znajomych/kolegów płci męskiej
T.....h - > Tak, ale widzę też że ciotki stały się bardziej wyrozumiałe dla młodszego...

źródło: comment_1643725787lnJ4qqq705Cs9tV2MdBFGm.jpg

Pobierz
Z resztą gnije bo patrząc na moich niektórych wujków albo dalszą rodzinę to byli to pijacy, często brzydcy, chamscy, grubi etc. I nie mieli żadnych problemów z laskami xD

@LateNever: No to akurat u mnie tak źle nie ma, ale patrząc ogólnie na starsze pokolenia to rzeczywiście mężczyźni nie dbali o siebie zbytnio. Ogólnie to wiele z tych małżeństw 40+ latków pozostawiają jeśli chodzi o jakość wiele do życzenia, ale jednak