Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiaj dziadek się mnie pytał dlaczego nie mam dziewczyny. Mówił, że w tych czasach jest lepiej bo są poradniki w internecie jak podrywać dziewczyny a kiedyś nie było i, że jestem wysoki (175cm). Gdyby wiedział ile czasu i energii poświęciłem żeby pójść na te kilka pojedynczych randek. Tamto pokolenie nie zrozumie jaka jest obecnie sytuacja i jak jest ciężko w tym względzie dla przeciętnego typa. Jeszcze będą mówić, że to moja wina, że nie mogę nikogo znaleźć.
#blackpill #tinder #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f9363c99f26e000a5d5260
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 51
@Teutonic_Reich: No racja to widać nawet jak się chodzi po ulicy. Pamiętam lata 90 i początki 2000. Teraz jest przepaść w porównaniu z tym co było kiedyś jeśli chodzi o jakość polaków.

To jest przerażające, że studenciaki aż tak mało uprawiają seksu, kiedyś studia to był seks time i okres doświadczania związków. Jest źle.
@Teutonic_Reich: Kiedyś oglądałem jakiś wykład polityka konfederacji na temat demografii i mówił, że jeszcze nie wiem z 10-20 lat temu kobiety deklarowały, że chcą 2 dzieci, statystycznie miały 1. A teraz deklarują 1, a powoli zbliżamy się do 0.

Jestem ciekawy jak ten kraj to wytrzyma. Chyba warto uczyć się ruskiego bo tu polaków poza staruchami nie będzie.

Ale też można powiedzieć patrząc na naszą historię, że żeby zniszczyć nasz kraj
@LateNever: tylko też zobacz jak społecznie zmieniło się postrzeganie matki siedzącej w domu z dziećmi, nie wspominając o ile bardziej zachęcające jest stawianie na siebie i swój rozwój, a o ile mnie atrakcyjne jest tkwienie w pieluchach, a potem powrót do pracy gdzie gorzej na Ciebie patrzą i rypanie przy dzieciach dodatkowego etatu w domu, po godzinach pracy
jeszcze nie wiem z 10-20 lat temu kobiety deklarowały, że chcą 2 dzieci, statystycznie miały 1. A teraz deklarują 1, a powoli zbliżamy się do 0.


@LateNever: W 2021 roku urodziło się tylko 330 tys. dzieci, co jest najmniejszą liczbą od 2 wś. I nadal spada.

Jestem ciekawy jak ten kraj to wytrzyma

Nie wytrzyma, zresztą chyba rozmawialiśmy kilka tygodni temu na ten temat.

Chyba warto uczyć się ruskiego bo tu
@moll: Tak masz rację, że kulturowo gorzej patrzy się na matki niż kiedyś ale teraz ludzie nie chcą mieć dzieci bo uważają, że dzieci to przeszkoda w realizacji kariery albo utrudnienie życia i to prawda. Dziecko to ciężka sprawa. Tylko, że jak nie będziemy się rozmnażać to zrobi się słabo. Teraz z resztą robi się powoli za późno bo demografia działa z opóżnieniem 10-20 letnim. A mamy już srogie bezdzietne pokolenie
@Teutonic_Reich: To, że kiedyś Polacy bardziej o siebie dbali wynikało po prostu z biedy. Teraz każdy fizol ma środki i czas, żeby dbać o siebie, podczas gdy jeszcze 20 lat temu to bylo zarezerwowane dla bogatszej części społeczeństwa (i ona rzeczywiście o siebie dbała bardziej niż reszta).
Musimy ściągać imigrantów, nie ma wyjścia.


@LateNever: Jeśli chcesz ściągać kolorowych to już teraz możesz położyć krzyżyk na narodzie polskim.

Teraz szykuje się wojna na ukrainie więc pewnie wyemigruje do nas kilka milionów ukraińców i ruski będzie drugim oficjalnym językiem za jakiś czas. W warszawie są regiony gdzie jako polak czujesz się jak obcokrajowiec bo wszystko jest w cyrylicy.

Jedynym sensownym posunięciem jest sprowadzanie innych Europejczyków z biedniejszych regionów typu Ukraina,
O #!$%@?, ilu inceli.


@LateNever: No patrz, a ja co chwilę słyszę że ten problem nie istnieje i co chwilą widzą manletów z cofniętą szczęką i zakolami którzy co tydzień inną obracają albo chociaż chodzą za rękę po mieście, nawet w tym komentarzu cię polajkował największy wykopowy przeciwnik blackpilla XD Tak czy inaczej widać że problem narasta, a wyjątkowo w polsce. Myślę że nie bez powodu Polska góruje w wyszukiwaniu w