Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiaj dziadek się mnie pytał dlaczego nie mam dziewczyny. Mówił, że w tych czasach jest lepiej bo są poradniki w internecie jak podrywać dziewczyny a kiedyś nie było i, że jestem wysoki (175cm). Gdyby wiedział ile czasu i energii poświęciłem żeby pójść na te kilka pojedynczych randek. Tamto pokolenie nie zrozumie jaka jest obecnie sytuacja i jak jest ciężko w tym względzie dla przeciętnego typa. Jeszcze będą mówić, że to moja wina, że nie mogę nikogo znaleźć.
#blackpill #tinder #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f9363c99f26e000a5d5260
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 51
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale też nie miej pretensji do dziadka, on po prostu żył w innym świecie xD Całkiem innym. Takie gadanie trzeba brać z dystansem i nie ma sensu się kłócić czy dyskutować.


@LateNever: E tam, moja 70 letnia matka jest ogarnięta i gadała, że teraz laski byle kogo nie chcą a nawet wypoku nie czyta, bycie nie ogarniętym jak świat wygląda to własny wybór chyba, że dziadek mentalnie już niedomaga
Mówił, że w tych czasach jest lepiej bo są poradniki w internecie jak podrywać dziewczyny a kiedyś nie było


@AnonimoweMirkoWyznania: Ta na pewno dziadek co nie umie obsługiwać komórki wchodziłby w internet i szukał w wieku 70 lat poradników podrywu i polskich PUA xDDD

2/10, postaraj się następnym razem
MikroblogowyPotwór: Mnie #!$%@? jak ktoś z rodziny mówi, że jestem wysoki. Fakt, jak na zrodzonego z karakanów ~170 cm i ~160 cm to w sumie wygrałem na loterii genowej, bo mogło być dużo gorzej, ale mam 178 cm, to jest definicja średniego wzrostu przecież. A rodzinka będzie #!$%@?ć hohoho taki wysoki, bo sami muszą po drabinie wchodzić na dywan.
Przepraszam, uniosłem się.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua