Wpis z mikrobloga

Wczoraj mój brat i moja mama otrzymali pierwszą wypłatę po tym słynnym #polskilad
Matka 500 zł więcej niż za grudzień, brat 400 (związane też z delikatną liczbą nadgodzin, ale na pewno nie taką, która wcześniej pokryłaby te kwoty). Oboje tyrają w jednym #januszex w Polsce B, a przypominam, że płaca minimalna to najczęściej wypłacana pensja w naszym kraju.
Jednym słowem PiS zaczyna niestety marsz z powrotem po 40 - 45%, a biorąc pod uwagę ryk jaki zbierają zmiany podatkowe na opozycji (może z wyłączeniem Lewicy), ten marsz z każdą wypłatą i z każdym miesiącem będzie coraz szybszy. Ludzie chcą pieniędzy, nie interesuje ich Pegasus czy aborcja i trzeba się z tym pogodzić. Moja rodzina jest bardzo antypisowska, więc nastroi to nie zmieni, ale te 10%, które PiS stracił w sondażach w związku z ostatnimi miesiącami, bardzo szybko nadrobi.

#polska #polityka #bekazprawakow
Pobierz PanKompromitacja - Wczoraj mój brat i moja mama otrzymali pierwszą wypłatę po tym sły...
źródło: comment_1643450733ewNpVp9tnO3VUqeRlQMFpw.jpg
  • 114
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Jednym słowem PiS zaczyna niestety marsz z powrotem po 40 - 45%, a biorąc pod uwagę ryk jaki zbierają zmiany podatkowe na opozycji (może z wyłączeniem Lewicy), ten marsz z każdą wypłatą i z każdym miesiącem będzie coraz szybszy. Ludzie chcą pieniędzy, nie interesuje ich Pegasus czy aborcja i trzeba się z tym pogodzić.


@PanKompromitacja: @porcupineG: @mcxero: @bart40404: Mam rozwiązanie, waga glosu w wyborach powinna być proporcjonalna do