Wpis z mikrobloga

@bin-bash: pierwszy raz to widzę na oczy ale na dole strony zauważyłem, że oferują 100% zwrot pieniędzy jeśli do końca lutego się rozmyślisz / stwierdzisz że nie było warto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bin-bash: wszystko spoko. Materiały ok, gwarancja zwrotu ok. Problem jest tylko cena. W innym miejscu znajdziesz więcej za mniej. 250zl za osobę za nagrany kurs to maks. Można pomnożyć razy 3 bo trzech kolesi. Reszta ceny to marketing
@zibizz1: to co podrzuciłeś to taki microservice'owy hello world. Na Udemy mnostwo kursów zrobiłem i też zazwyczaj to podstawy z dokumentacji. Książki spoko, ale na studiach już większość tych "uznanych" się przeczytało. Z nowości książkowych co wychodzą to mam wrażenie, że 9 na 10 książek to paździeż i tylko #!$%@?... jestem na siebie, że czas straciłem. Zastanawia mnie mimo wszystko ten kurs, bo to jednak inny swieższy punkt widzenia na niektóre
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nsp075: mogłeś kupić i sprawdzić, ja zrobiłem z którymś z poprzednich tak i zrezygnowałem. Zazwyczaj poszukuje jednego wycinka wiedzy której mi brakuje i najczęściej znajduje to czego szukam na YouTube. Dziś przejrzałem 3 kursy na Udemy ale najlepiej było wytłumaczone i przedstawione na youtubie.

Ten koleś o mikroserwisach to Tylko przykład że jest dużo dobrze prezentowanej wiedzy za darmo. Oczywiście bardzo zaawansowane rzeczy trudno znaleźć się też są, tylko są to
@bin-bash: I jak, kupiłeś?


@daniel_bialys: tak, IMO nawet spoko. Kurs bazuje na przykladowych projektach i moduly, ktore wyszly do tej pory glownie dotycza refaktoru z uzyciem DDD + CQRS + rozwiazywanie potencjalnych bottleneckow. Co tydzien w poniedzialek dodaja nowy modul, dodatkowo na slacku mozna konsultowac sie z autorami. Pisze to z pozycji goscia, ktory programuje juz 10+ lat, wiekszosc rzeczy wiem o ktorych mowia, ale mimo to warto sobie na
@draki92: idąc Twói tokiem myślenia wszystkie płatne szkolenia oferowane np. przez Sages są o kant dupy potłuc bo przecież wszystko jest w necie...

Jak ktoś jest na etapie że wystarczają mu kursy randomowego gościa z udemy za 30zł (które notabene są często na poziomie tutoriali) to tego typu materiały są ewidentnie nie dal niego.
@Generyczny_nick: Złota łopata kolego za wykopanie takiego starocia.
Mój komentarz odnosił się do tego konkretnego kursu Legacy Fighter, współpracowałem z jednym z twórców tego kursu w pracy i zapoznałem się zarówno z programem tego kursu jak i pogadałem z twórcą i uznałem że jest za drogo w stosunku do tego co oferuje i nie ma tam żadnej tajemnej wiedzy.
Jak już mnie obrażasz że gówno wiem bo uczę się od he
@bin-bash: zawsze bawi jak wyliniali czterdziestolatkowie mówią o sobie "chłopaki" xD


@jankiel319: a jak sie teraz mowi na osoby plci meskiej bez tej nowomowy wspolczesnej?:D ja niestety nie jestem z tych nieheteronormatywnych uzywajacych zaimkow typu onx jex itp. :) ze mnie prosty i ustawiiony chlopak jest