Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Patol0g: Bardziej chodzi mi o licytowanie się bo dziecko to loteria i rzeczywiście do 1 roku to dramat dla człowieka, a ludzie chcą pokazać ja bardzo zostali uciemiężeni. Sam się zdecydowałem na dziecko nie do końca będąc świadomym jak jest w rzeczywistości. Słowa innych dzieli się wtedy na pół "moje takie nie będzie xD", "damy radę"
- Ja dzisiaj ledwo zdążyłem się wysrać!
- Taaaak? A ja tylko wysrałem się w
@Patol0g: Z tego co widzę po otoczeniu, to posiadanie dzieci równa się wieczny #!$%@? poprzez pilnowanie kaszojada, niewysypianie się, robienie za szofera do żłobka/przedszkola w te i z powrotem i ogólny brak spokoju.

Niby każdy się z tych dzieci cieszy, ale w głębi czasem widać, że chyba nie każdy jest zadowolony ze swoich życiowych decyzji co do posiadania potomstwa. Ja myślę, że z dziećmi to bym poczekał co najmniej do 40.
@W_goracej_wodzie_company:

Oboje na etacie. Jak moja baba chciała już wrócić do pracy (jest nauczycielką, więc musiała trafić w początek roku szkolnego), to poszedłem na 3 miesiące tacieżyńskiego i się bawiliśmy klockami. Co ciekawe wielu znajomych, młodych ojców załamaływało ręcę nade mną, jak strasznie mam #!$%@?. Jakby mi za to płacili to wolałbym siedzieć z dzieckiem w domu niż łazić do roboty.
@ATAT-2: Ja to mam wrażenie, że jak ludzie stając się rodzicami licytują się kto ma bardziej #!$%@?. Niczym stare dziady uznające pracę fizyczna po 12h za 2000 netto za prawdziwe życie


@W_goracej_wodzie_company mnie to zawsze irytuje jak mój brat mi rzuca tekstem: "będziesz miał dzieci to zobaczysz jak to jest #!$%@?". Kurna jakby ktoś im kazał robić te dzieci?! Sami zaplanowali, nie było wpadki, więc chyba wiedzieli co robią (
"będziesz miał dzieci to zobaczysz jak to jest #!$%@?".


@Nera7: My się zawsze zastanawiamy, że rodzina wiecznie źle życzy. "będziesz sam mieszkał to zobaczysz", "będziesz miał dziecko to zobaczysz", "będziesz miał dwójkę to dopiero zobaczysz".

więc chyba wiedzieli co robią ( _)


Niezbyt, naoglądasz się grzecznego dziecka kolegi, które samo się bawi, a Tobie się trafi high need baby xD