Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ATAT-2: Ja to mam wrażenie, że jak ludzie stając się rodzicami licytują się kto ma bardziej #!$%@?. Niczym stare dziady uznające pracę fizyczna po 12h za 2000 netto za prawdziwe życie


@W_goracej_wodzie_company: nie wiem ludzie jakoś ogólnie maja myślenie ze kto w życiu bardziej ma pod górkę (nawet jak se sam utrudnia) to jest bardziej doswiadczony i ma prawo innych pouczać tudzież stawiać się wyżej od innych
  • Odpowiedz
@W_goracej_wodzie_company:

Oboje na etacie. Jak moja baba chciała już wrócić do pracy (jest nauczycielką, więc musiała trafić w początek roku szkolnego), to poszedłem na 3 miesiące tacieżyńskiego i się bawiliśmy klockami. Co ciekawe wielu znajomych, młodych ojców załamaływało ręcę nade mną, jak strasznie mam #!$%@?. Jakby mi za to płacili to wolałbym siedzieć z dzieckiem w domu niż łazić do roboty.


@Jin: No moj ziomek mowi tak samo,
  • Odpowiedz
@XpedobearX:

Ja nikogo nie namawiam do posiadania dzieci bo różnie może się trafić i #ntynatalizm ma sporo racji. Ja zacząłem patrzeć na dzieci jak na coś innego niż miotacz gówna dopiero po 30. A teraz połowę roboty robią za mnie naturalne instynkty.
  • Odpowiedz
ja #!$%@?ę jak nasze matki przeżyły,wychowując nas bez okazji do dzielenia się ze światem jaki to jest wyczyn i jak wiele musiały poświęcić


@Tenczlowiektutaj: Typie, ludzie przed internetem mieli znajomych, przyjaciół... :|

Ja to mam wrażenie, że jak ludzie stając się rodzicami licytują się kto ma bardziej #!$%@?.


@W_goracej_wodzie_company: Ale to wszystko lamusy, ja mam najgorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jin: Rozumiem Cię jak najbardziej i cieszę się, że jest coraz więcej osób podejmujących świadome wybory tak/nie a nie pod presją czy zrobieniem pokemona bo tak.
  • Odpowiedz