Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawi jak co drugi wykopek deklaruje, że w razie wojny w ciągu paru godzin będzie na Zachodzie.

Nie wiem skąd w nich to idiotyczne założenie, że będą w stanie w ogóle bez problemów z państwa się wydostać, gdy przestaną latać samoloty cywilne, drogi się zakorkują, paliwo przestanie być sprzedawane jako zasób strategiczny, a nawigacja przestanie działać, bo GPS dla cywili zostanie wyłączony XD

A nawet jak się dojdzie do granicy, to trzeba jeszcze przez nią przejść, a już widzę jak Niemcy z otwartymi ramionami przyjmują miliony uchodźców z Polski gdy nie ma dla nich pracy, mieszkań a nawet jedzenia XD

#heheszki #humorobrazkowy #shitwykopsays #wojna #rakcontent #ukraina #rosja
s.....i - Zawsze mnie bawi jak co drugi wykopek deklaruje, że w razie wojny w ciągu p...

źródło: comment_1643183926HncY5KEa8jSUADm4mtS4Dv.jpg

Pobierz
  • 231
w takim scenariuszu to nie ma czym się przejmować bo to będzie oznaczało wojnę totalną na całym kontynencie, wszyscy zginiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Chuseok: a czemu wojnę totalną? Przecież żeby wyłączyć w Polsce internet wystarczy parę węzłów rozwalić. A prąd jeszcze łatwiej, bo zrzucsz nad sieciami wysokich napięć zrzucić bomby grafitowe, które spalą linie.
@skitarii: Tak tak, już to widzę jak kraje europejskie się zamykają i strefa Schengen upada (). Po drugie Niemcy mają od #!$%@? pracy i jeszcze więcej. Demografia i dzietność Niemiec jest mniej więcej w takim samym miejscu jak Polski, więc każde ręce do pracy im się przydadzą, mają starzejące się społeczeństwo. Uchodźcy z Syrii podczas wojny potrafili przedrzeć się przez 10 krajów aż do Niemiec, a ja
Tak tak, już to widzę jak kraje europejskie się zamykają i strefa Schengen upada (). Po drugie Niemcy mają od #!$%@? pracy i jeszcze więcej.


@dsomgi00:

Przecież kraje strefy Schengen mogą zamykać granice w wyjątkowych sytuacjach, a czym innym jest wojna? Xd

A to, że Niemcy mają pracę nie znaczy, że nagle przyjmą 20 mln uciekinierów. Już 1 milionem imigrantów w czasie kryzysu migracyjnego się przydławili.

Uchodźcy
@skitarii: Niedługo będę już na stałe mieszkał w Niemczech, bo wyjeżdżam do rodziny, więc w sumie nie będę musiał sobie tym głowy zaprzątać, jeszcze pół roku studiów i będę z daleka ten #!$%@? nad Wisłą oglądał.
bardzo dużo uciekało, ale niewiele doszło do granicy w ogóle.


@skitarii: uciekanie byle przed siebie w losową stronę nie ma za bardzo szans powodzenia, ale i tak ludzi, którzy spróbują będzie bardzo dużo. Ilu się uda? Jeżeli zaczną się działania na Ukrainie to będziemy mogli zobaczyć ilu imigrantów faktycznie przedostanie się do Polski.
Sztabeczka złota pójdzie w ruch, albo #!$%@?ć się przez las. Ostatecznie szukać nory w Polsce i przesiedzieć w piwnicy xD


@KatowickaChupacabra: najlepiej po prostu siedzieć w domu na dupie i się nie ruszać, jeśli pod dom nie podeszła linia frontu.

To jest najlepsza opcja dla cywili, bo ucieczka najpewniej się nie uda w większości przypadków, a gdy ktoś taki potem wróci do domu, to będzie on już ograbiony.
zdajesz sobie sprawę, że ci migranci, którzy uciekali przed wojną, to średnio chętni są do asymilowania się ze społeczeństwem niemieckim, i ciężko im podjąć jakiekolwiek zatrudnienie (z powodu lenistwa oczywiście, bo państwo da).


@s---k: i co z tego? Liczy się ilość. Niemcy byli samą ich ilością przytłoczeni. Na wiele milionów Polaków nie mają nawet środków do życia, więc nie będą przyjmować wszystkich.
@skitarii: Well - temu wlasnie w aucie rzadko mam ponizej polowy baku. Do tego w garazu stoi 10l karnister na czarna godzine.
Granica? Wpuszcza, majac niemiecki dowod nie maja wyjscia - musza.
GPS? Z pamieci przejade do paru przejsc, ktorych od dawna uzywam, do niektorych objazdy tez mam w glowie, wiec jaki problem? ;)
to z tego, że uchodźcy z Afryki szli tutaj po socjal. A Polacy rozleją się po Europie/Świecie, i będą normalnie żyć, jak żyli do tej pory, pracując na Jean Pierre'a, Hansa, czy innego Johna.


@s---k: a Polacy po co będą szli jak nie ma w Niemczech pracy dla tyłu milionów ludzi?
@skitarii: Gps dla cywili przestanie działać xd satelity zrzuca z orbity do oceanu? Co najwyżej Amerykanie mogliby stworzyć taka sztuczna poprawkę gdzie bez znanego kodu dokładność gps jest ograniczona do kilkuset metrów jak było ponad 20 lat temu, ale musieliby to zrobić na cały świat. I taka poprawka pewnie w dzisiejszych czasach i tak by szybko wyciekła

Od razu widać po twoim wpisie ze gowno wiesz na temat na który się