Wpis z mikrobloga

Już drugi raz czytam taka bzdurę, wiec muszę was uświadomić.

Pakiet luxmed (nawet ten najwyższy) nie obejmuje szpitala luxmed. Jeśli trafisz do szpitala luxmed, to płacisz za wszystkie zabiegi, operacje, a sama doba w szpitalu kosztuje 2 tysiące złotych. Każdy może pojechać karetka do prywatnego szpitala, ale będzie płacił i osoby z pakietem luxmed tez będą placic xd pakiet luxmed nie dotyczy szpitala. Nawet umawiając konsultacje na zabieg szpitalny, musicie płacić dodatkowo za konsultacje i kontrole, pomimo pakietu.

Niektórzy wyśmiewają szpitale nfz, twierdząc, ze maja luxmed i prywatny szpital w abonamencie xd

Szpitale nfz w Polsce nie maja konkurencji. Na konsultacje do zabiegu w luxmedzie czekasz 2-3 tygodnie, a na zabieg kolejne 4-6 tygodni.
Szybciej dostaniesz się z soru na nfz w trybie pilnym.

Ciekawostka jest pakiet na szpital. W 2021 płaciłam prawie 2 tysiące miesięcznie za abonament w szpitalu. #nfz #medycyna #rozowepaski #niebieskiepaski #szpital
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@podomka: Te placówki to są dobre jak ma się zapalenie pęcherza, ewentualnie przewiane ucho. Przy poważniejszych sprawach, nagłych wypadkach, operacjach ratujących życie to jest się w czarnej dupie. Dlatego 10 lat temu zrezygnowałem z tego typu ubezpieczenia jak się właśnie porządnie wczytałem w ten stos kartek, bo wyszło, że finalnie i tak zabierze mnie z ulicy państwowa karetka i bez ubezpieczenia w Nfz to będę musiał wziąć kredyt, żeby spłacić zobowiązania
@podomka: Te placówki to są dobre jak ma się zapalenie pęcherza, ewentualnie przewiane ucho. Przy poważniejszych sprawach, nagłych wypadkach, operacjach ratujących życie to jest się w czarnej dupie. Dlatego 10 lat temu zrezygnowałem z tego typu ubezpieczenia jak się właśnie porządnie wczytałem w ten stos kartek, bo wyszło, że finalnie i tak zabierze mnie z ulicy państwowa karetka i bez ubezpieczenia w Nfz to będę musiał wziąć kredyt, żeby spłacić zobowiązania