Wpis z mikrobloga

Wczorajsze wyniki ze #speeddating byly chyba najgorsze jakie mialem dotychczas. Chyba czas schodzic do piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
trafione byly dwie :) do jednej z nich sie odezwalem, ale nie odpisuje ;P a druga, wziela zaznaczyla mnie "na zająca", bylem jej ostatnia randka tego dnia. Potem pod koniec krecil sie drugi amant, ktorego zaznaczyla i powiedziala do niego: "masz konkurencje" xD wiec temat odpuszczam ;) #podrywajzwykopem #randki #tinder

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/63163943/wczoraj-bylem-na-speeddating-bylo-dosyc-duzo-osob-/

onemanarmy - Wczorajsze wyniki ze #speeddating byly chyba najgorsze jakie mialem doty...

źródło: comment_1642665363eSp13Wo89lWlNnWk9Fn8uh.jpg

Pobierz
  • 120
@uxie ale czemu nie brać piwa? #!$%@?, potem wychodzą takie sfrustrowane pary, że jedna i druga osoba okazała się zupełnie inna, bo każdy się podkolorozywal jak się tylko da, zamiast być sobą.

Rozumiem, seks jest fajny, ale jak ktoś chce znaleźć kogoś na dłużej to powinien być przede wszystkim taki jak jest naprawdę, bo inaczej to skończy się w parę miesięcy.
@uxie u mnie to wygląda zawsze tak że w 3 zdaniach mówię o sobie a później przez 5 minut dalej odpowiadam na pytania na własny temat xD

Spoko event ale w życiu nie spotkałem tam normalnej laski xD
@greenballz: chłopie na tym speedgówienku to nawet jednej randki bym nie miał, jeszcze skręcałoby mnie wewnątrz z żenady że o ten lepszy od tamtego staraj się bo masz konkurencję
na tinder bez problemu udwaało się umówić czy też nawet znaleźć kobietę do związku
Tinder lepszy xd


@podomka: w c**j lepszy, po pierwsze za darmo, po drugie bez jakiegoś durnego pajacowania jakby to były skoki przez kozła na wf-ie

@Cycor: To wyzej jest płatne? Xd to nawet nie wiedziałam.