Wpis z mikrobloga

Wczorajsze wyniki ze #speeddating byly chyba najgorsze jakie mialem dotychczas. Chyba czas schodzic do piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
trafione byly dwie :) do jednej z nich sie odezwalem, ale nie odpisuje ;P a druga, wziela zaznaczyla mnie "na zająca", bylem jej ostatnia randka tego dnia. Potem pod koniec krecil sie drugi amant, ktorego zaznaczyla i powiedziala do niego: "masz konkurencje" xD wiec temat odpuszczam ;) #podrywajzwykopem #randki #tinder

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/63163943/wczoraj-bylem-na-speeddating-bylo-dosyc-duzo-osob-/

onemanarmy - Wczorajsze wyniki ze #speeddating byly chyba najgorsze jakie mialem doty...

źródło: comment_1642665363eSp13Wo89lWlNnWk9Fn8uh.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
@hsossd: @ELUVEITIE: @thepjoter: problem jest taki, ze ja na serio mam perspektywy, nie jestem ułanem, wzrost i pieniądze…co widać po moich poprzednich, ale ja tym nie emanuje. Jak kiedyś po loszke podjechałem vetta, to mi powiedziala, ze na niej zrobiłem tym wrażenie - XD
  • Odpowiedz
  • 1
@one_man_army ja mam tylko perspektywy zyciowe, zwiazkowych nie mam bo mam wymagania wystrzelone w kosmos ;p ale polubiłem tez swoje zycie singla, dlatego schodzenie z wymagan nie ma sensu, bo zaakceptowalem fakt ze mogę zostac samotnym kawalerem
  • Odpowiedz
  • 0
z moich tinderowych doswiadczen panny około 20 vs panny około 30 to niebo a ziemia i nie mowie tu o wygladzie ale o #!$%@?


@hsossd na korzyść?
  • Odpowiedz
  • 2
@wychu na korzyść 20stek, bo czesto bez toksycznej przeszlosci, bardziej otwarte, mają w dupie gdzie pracujesz, jak jestes w porządku to i one są w porządku a jak jest dobry kontakt to nawet same się odzywają i proponują spotkania ;p pierwszy rok celowałem w dziewczyny blizej mojego wieku to po kilku spotkaniach miałem ochotę opuscic rynek matrymonialny na stale, 1000 historii o bylych, dzieci pochowane w szafach, "na spacer to nie
  • Odpowiedz
@one_man_army: To musi boleć (tym bardziej na pierwszych randkach tego typu), że laska wybiera ostatecznie kogoś innego niż ciebie. Wiadomo, że to pewnie i tak szybko mija, no ale chyba nie jest to przyjemne, tym bardziej jak wam się dobrze gadało.
  • Odpowiedz
@hsossd: to ciekawe co piszesz, też mam 32 lata i z małolatami nie próbowałem się kontaktować. Sądziłem, że od 28 w górę dziewczyny są bardziej ogarnięte, a to co się #!$%@? to dramat :D muszę wypróbować młodsze. Dzięki!
  • Odpowiedz
  • 0
@wychu no ja mieszkam w toruniu, miasto bez perspektyw, dlatego mogę miec takie a nie inne doswiadczenia, ale wedlug mnie warto rozglądac się w całym przedziale wiekowym i ostatecznie zawęzic do tego z którym masz najlepszy kontakt i najlepsze doswiadczenia ;)
  • Odpowiedz
@Cycor to zazdroszczę. Ja na badoo czy randkach fb sie umawiałem, a na tinderze może raz? Ze speed datingu nie korzysralem, ale wydaje mi się że tam miałbym o wiele większe szanse
  • Odpowiedz
@one_man_army: Raczej chodzi mi o obronę przed tym zeby laska nie zaznaczyla „wszystkich, bo moze on mnie tez zaznaczy” a potem sie nie odzywa jak u ciebie. Czy moze wyolbrzymiam i to nie jest zagrozenie
  • Odpowiedz
Tutaj chodzi o wygląd głównie, a nie jakies rodzenie dzieci, błagam xD


@ELUVEITIE: dla mnie wygląd nie jest kluczowy, i dwudziestki mi się podobają i kobiety 32-40, tylko że te drugie nie urodzą mi dwójki/trójki dzieci ¯\_(ツ)_/¯
I nie sądzę, abym był w tym osamotniony. Może na wykopie jest to niespotykane, bo tutaj jest dużo antynatalistów, ale w realu takich jak ja jest sporo.
  • Odpowiedz
@ELUVEITIE: Obczaiłem Twój profil i już się nie dziwię czemu tak napisałaś. Stara, pewnie bezdzietna feministka, gdybyś była płodną Julką to pewnie by Cię mój komentarz nie obraził, a że z wiekiem poziom twojej płodności coraz bardziej szoruje na dnie to się oburzyłaś.
Widzę po twoich komentarzach, że nie masz za grosz dystansu do siebie. Coś czuję, że ciężko ci będzie w życiu, szczególnie z takim syndromem ofiary.
  • Odpowiedz