Wpis z mikrobloga

Wczorajsze wyniki ze #speeddating byly chyba najgorsze jakie mialem dotychczas. Chyba czas schodzic do piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
trafione byly dwie :) do jednej z nich sie odezwalem, ale nie odpisuje ;P a druga, wziela zaznaczyla mnie "na zająca", bylem jej ostatnia randka tego dnia. Potem pod koniec krecil sie drugi amant, ktorego zaznaczyla i powiedziala do niego: "masz konkurencje" xD wiec temat odpuszczam ;) #podrywajzwykopem #randki #tinder

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/63163943/wczoraj-bylem-na-speeddating-bylo-dosyc-duzo-osob-/

onemanarmy - Wczorajsze wyniki ze #speeddating byly chyba najgorsze jakie mialem doty...

źródło: comment_1642665363eSp13Wo89lWlNnWk9Fn8uh.jpg

Pobierz
  • 120
@one_man_army: ehhhh It’s over dla chłopa.
A tak na serio to i tak powinieneś być z siebie dumny, że się odważyłeś na takie coś jak speed dating. Ja zawsze wyobrażam sobie to jako straszny cringe xD
@one_man_army aż się zainteresowałem tematem, tylko lipne przedziały wiekowe są w moim mieście ;( najbardziej mi pasuje grupa 20-29, bo w przedziale 24-35 za duza szansa ze trafie na wypaczone 30stki,a sam mam 32. imo związek z panną 30 i wiecej nie ma perspektywy
@one_man_army: gdy jeszcze byłem singlem i wyrywałem panny nic mnie tak nie #!$%@?ło jak tekst "masz konkurencję". po prostu gdy to słyszę to mam ochotę zrobić jej Zidana. ewakuacja totalna od księżniczki. Kandydatek zza wschodniej granicy jest mnóstwo
@ELUVEITIE no troche za dużo sobie założyłeś, jak byłem w wieku 22 lat i wszedłem w związek to nie patrzyłem w ten sposób bo w wieku 28,29 lat juz bysmy mieli dzieci i na pewno bym później nie zwracał na to uwagi. po rozstaniu jak już czuję minimalną gotowosc na kolejny związek, ale tym razem mam 32 lata a nie 22, to w przypadku gdy bym się z potencjalną partnerką zdecysował na
@hsossd: Nie dorabiaj tutaj filozofii, rozumiem, że starszym mężczyznom podobają się młode laski i tyle.
A jak dziewczyna 25 nie będzie gotowa na dziecko i chce mieć je po 30 to co? Wywalić na śmietnik? Wiesz jaki jest obecnie wiek, w którym kobiety rodzą pierwsze dziecko? Prawie 30 i będzie tylko rósł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutaj chodzi o wygląd głównie, a nie jakies rodzenie dzieci, błagam
@ELUVEITIE chodzi o perspektywę, a nie o wygląd. jak mi sie ktos nie podoba to z nim nie zaczynam rozmowy nawet, a jak ktos mi sie podoba to podoba sie caly czas (jak było w ciagu prawie 8 lat zwiazku z moją byłą) . z moich tinderowych doswiadczen panny około 20 vs panny około 30 to niebo a ziemia i nie mowie tu o wygladzie ale o #!$%@?