Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem na #speeddating było dosyć dużo osób, bo około 25 kobiet i około 30 facetów. Trafił się jeden dubel, czyli laska z która kiedyś rozmawiałem na #speeddating ale nawet jej nie pamiętałem, ona mnie niestety pamietała. :) zwykle nie wybieram więcej niż 3-4 osoby, teraz wybrałem aż 7 :) dziś będą wyniki, zawołam plusujacych to dam znać czy dalej mam #chadowezycie czy wpadam już w przegrywa. Sposób znacznie lepszy niż #tinder czy #badoo bo 5 minut rozmowy face 2 face daje więcej niż tydzień na tinderze. #randkujzwykopem #podrywajzwykopem
onemanarmy - Wczoraj byłem na #speeddating było dosyć dużo osób, bo około 25 kobiet i...

źródło: comment_1642577726kyiWbjwrhzn6LMCvi4vRd4.jpg

Pobierz
  • 167
@navaare: nie mowie, ze pierwszego wyboru, ale po 30 dużo osób ma już za sobą jakiś poważny związek, dziecko i faceci rzadziej zwracają na to uwagę. Sami często maja jakiś bagaż. Ty mowisz o jakichś nastoletnich związkach chyba xd ja mowie o związkach, które trwają kilkanaście lat. Nie zauważyłam, żeby Polacy szukali kobiet z zagranicy xd to raczej kobiety wiążą się z facetami z południa. Chyba, ze mowisz o Ukrainkąch, które
Ze tak sie spytam, dalej to wyglada tak, ze daja gratisowe piwo, biorą rondomow z pubu i jedziemy :D?

Kilka lat temu siedzialem tam z kumpelą, jakas laska do nas podlazi, zagaduje, ze dostaniemy darmowe piwo to poszlismy. Generalnie zabawnie bylo, chyba zadnej nie spytalem o kompletnie nic sensownego, gadalismy o jakichs totalnie z dupy tematach, albo z kogos sie smialismy. Pozniej przeslali na e-maile liste osob ktore byly na tak z
@podomka:

faceci rzadziej zwracają na to uwagę.

Nie jesteś facetem żeby wiedzieć na co zwracają uwagę i czym się kierują

nie mowie, ze pierwszego wyboru, ale po 30 dużo osób ma już za sobą jakiś poważny związek, dziecko

Taak każdy facet ma dziecko po 30stce co innego przeszłość ala małżeństwo związek co innego dziecko haha, Ogarnięty facet woli być sam niż bycie zasobem do dojenia bo matek nic już najczęściej nie
@navaare: Dyskusja z Tobą nie ma sensu, bo przekręcasz moje słowa. Ja niczego nie podwazylam, to wszystko jest z aktualna wiedza nt. Biologii. Jedynym glupcem jesteś Ty, wiec nadrób braki z biologii. Pomysł o leczeniu tej swojej nienawiści do Polek, bo to utrudnia życie tylko Tobie. Powszechne zjawisko na wykopie. Żadna Polka Cię nie chciała, wiec ubzdurałes sobie, ze może kobieta z zagranicy będzie lepsza. Polecam jakaś formę terapii. Bez odbioru
@podomka:

Dyskusja z Tobą nie ma sensu, bo przekręcasz moje słowa. Ja niczego nie podwazylam, to wszystko jest z aktualna wiedza nt. Biologii. Jedynym glupcem jesteś Ty, wiec nadrób braki z biologii.

1) Sama nie masz sensu, bo stawiasz nowe motylki w tyłku ponad wychowanie dzieci jesteś niepełnowartościowa bo nie nadajesz się na stabilną matkę, bo masz mieć wrażenia od nowego partnera co parę lat taka Twoja logika.

2) Zastąp biologię