Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem na #speeddating było dosyć dużo osób, bo około 25 kobiet i około 30 facetów. Trafił się jeden dubel, czyli laska z która kiedyś rozmawiałem na #speeddating ale nawet jej nie pamiętałem, ona mnie niestety pamietała. :) zwykle nie wybieram więcej niż 3-4 osoby, teraz wybrałem aż 7 :) dziś będą wyniki, zawołam plusujacych to dam znać czy dalej mam #chadowezycie czy wpadam już w przegrywa. Sposób znacznie lepszy niż #tinder czy #badoo bo 5 minut rozmowy face 2 face daje więcej niż tydzień na tinderze. #randkujzwykopem #podrywajzwykopem
onemanarmy - Wczoraj byłem na #speeddating było dosyć dużo osób, bo około 25 kobiet i...

źródło: comment_1642577726kyiWbjwrhzn6LMCvi4vRd4.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
@one_man_army:
@Aik-:

Dlaczego szybkie randki są do d*py w porównaniu do tindera/badoo (który też jest byle czym)

1 Pamiętaj tutaj organizatorom tak samo bardzo nie zależy byś kogoś znalazł bo inaczej na pewno nie przyjdziesz, nawet bardziej niż tinderowi, bo skoro cwaniaczą podstawionymi laskami dla tłumy to czemu nie j@bać
  • Odpowiedz
skoro cwaniaczą podstawionymi laskami dla tłumy to czemu nie j@bać obie strony na wynikach?


@navaare: to jest tak z dupy teoria że to głowa mała, zakładając że masz 50 osób (25M+25K) dostaniesz jakieś 1500zł minus podstawione osoby które nie płacą, a trzeba im zapłacić. Cały event trwa 3h+za lokal trzeba pewnie zapłacić, jak nawet założysz że masz 10 osób podstawionych + 2 organizatorów, wychodzi ci 1200zł/3/12 = 33zł/h, nie licząc
  • Odpowiedz
@Aik-: Mają kilkanaście eventów na miesiąc robota tym prawie żadna. czyli dajmy na to 15 &1200 per przyjście Może być? Także nie wychodzi źle

Niech dissują 30% zaznaczeń i jest. Jeśli wszyscy znaleźli sobie parę to kobita nie ma pracy Taki prosty konflikt interesów.

Akurat k@wę organizatorkę podejrzewam o grzebanie w wynikach ale to tylko moja teoria.
  • Odpowiedz
@podomka: Samotne matki pozostaną samotne na porządnych facetów bez przeszłości/dzieci nie mają szans. https://www.papilot.pl/lifestyle/bez-tabu/38392/dlaczego-faceci-nie-chca-wiazac-sie-z-samotnymi-matkami


I facet "nie boi" się tylko ma w p@dzie samotne matki z ich problemami, swoją drogą widziały gały co brały.

Facet woli po prostu normalny związek a nie bycie "przyszywanym zasobem".

@navaare: ale to ma znaczenie tylko dla ludzi poniżej 25 roku życia. Po 30 dużo osób ma już dziecko, rozwód na koncie… samotne
  • Odpowiedz
@podomka: Nie ma samotnych ojców w Polsce już samotne matki o to postarały się. 90% spraw i tak wygrywają matki bo sędziny to jajniki solidarne także pozostaną same resztę życia.
  • Odpowiedz
@Aik-: A nieeee, robi organizatorka to bo nie ma co robić charytatywnie na pewno( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeszcze tylko mogę dodać tyle że konkurencja w postaci wynajętych szlaufów wykupuje miejscówki na event także np przychodzi połowa dziewczyn z limitu zapowiedzianych( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@podomka: Nie ma samotnych ojców w Polsce już samotne matki o to postarały się. 90∏–Äpraw i tak wygrywają matki bo sędziny to jajniki solidarne także pozostaną same resztę życi


@navaare: jak nie ma xd odbierają im prawa do tych dzieci? Xd po prostu dziecko mieszka z matka, ale prawa zostają takie same.
  • Odpowiedz
@podomka: No właśnie o to dziecko w domu chodzi haha Nikt cudzego kaszojada nie będzie chował


@navaare: Ale ludzie się rozstaja mając dzieci i potem tworzą nowe zwiazki. Wyjdź z piwnicy i zobacz jak żyją ludzie po 30, bo jakos żyją i nikt z tego problemu nie robi xd dziecko wychowują biologiczni rodzice, nieważne czy są nadal razem. Wchodząc w związek z kimś kto ma dziecko, nikt nie
  • Odpowiedz
Ale ludzie się rozstaja mając dzieci i potem tworzą nowe zwiazki


@podomka: Hahahahhahaha Na pewno może po 50stce jak dzieciak pójdzie na studia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żyj dalej w świecie który nie istnieje. Za coś te matki zostały zostawione a wina rzadko
  • Odpowiedz
Ale ludzie się rozstaja mając dzieci i potem tworzą nowe zwiazki


@podomka: Hahahahhahaha Na pewno może po 50stce jak dzieciak pójdzie na studia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żyj dalej w świecie który nie istnieje. Za coś te matki zostały zostawione a wina rzadko
  • Odpowiedz
Nie zauważam, żeby kobiety z dzieckiem miały problem ze znalezieniem ciekawego partnera.


@podomka: Niee oczywiście są pierwszym wyborem pośród setek dziewczyn bez kaszojada Chociaż może i komuś pasują do seksu i nic więcej. Samotne same wybrały 1) faceta 2) rozstanie.

Rozstali się, bo nic nie trwa wiecznie i #!$%@? się 2-3 w ciągu życia xd najpierw piszesz, ze z jakiegos powodu zostały same, a później, ze wina lezy po obu stronach xd to normalne, ze ludzie się rozstają po
  • Odpowiedz