Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem na #speeddating było dosyć dużo osób, bo około 25 kobiet i około 30 facetów. Trafił się jeden dubel, czyli laska z która kiedyś rozmawiałem na #speeddating ale nawet jej nie pamiętałem, ona mnie niestety pamietała. :) zwykle nie wybieram więcej niż 3-4 osoby, teraz wybrałem aż 7 :) dziś będą wyniki, zawołam plusujacych to dam znać czy dalej mam #chadowezycie czy wpadam już w przegrywa. Sposób znacznie lepszy niż #tinder czy #badoo bo 5 minut rozmowy face 2 face daje więcej niż tydzień na tinderze. #randkujzwykopem #podrywajzwykopem
Pobierz onemanarmy - Wczoraj byłem na #speeddating było dosyć dużo osób, bo około 25 kobiet i...
źródło: comment_1642577726kyiWbjwrhzn6LMCvi4vRd4.jpg
  • 167
@Oknonapodworze: raczej nie ma ciszy bo w końcu wszyscy są tam po to żeby pogadać. Zdarza się lekko niezręcznie (jak obie osoby się stresują), ale zwykle to szybko mija. Gadka o czym chcesz :D Zwykle dużo osób pyta "Czy to twój pierwszy raz tutaj", a potem standardy "Czym się zajmujesz?", "Jak spędzasz czas wolny?". Jeśli rozmowa się klei to zwykle od prostego pytania przechodzi się w dygresje i samo płynie dalej.
@Oknonapodworze: ale to tylko standardowe openery. Po pierwsze możesz zacząć od czegokolwiek :P Po drugie tak jak mówiłem - jeśli gadka się klei, są podobne zainteresowania, poczucie humoru, to od byle pytania o zawód można popłynąć w dowolne tematy. Jak się nie klei to nim się obejrzysz, a dzwonek zadzwoni ;)
W jakich pytaniach mógłbyś się odnaleźć?