Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem na #speeddating było dosyć dużo osób, bo około 25 kobiet i około 30 facetów. Trafił się jeden dubel, czyli laska z która kiedyś rozmawiałem na #speeddating ale nawet jej nie pamiętałem, ona mnie niestety pamietała. :) zwykle nie wybieram więcej niż 3-4 osoby, teraz wybrałem aż 7 :) dziś będą wyniki, zawołam plusujacych to dam znać czy dalej mam #chadowezycie czy wpadam już w przegrywa. Sposób znacznie lepszy niż #tinder czy #badoo bo 5 minut rozmowy face 2 face daje więcej niż tydzień na tinderze. #randkujzwykopem #podrywajzwykopem
onemanarmy - Wczoraj byłem na #speeddating było dosyć dużo osób, bo około 25 kobiet i...

źródło: comment_1642577726kyiWbjwrhzn6LMCvi4vRd4.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
@podomka: bo jesteś głupią pustą p***ą i tyle w temacie xD za niedługo twoim głownym tagiem będzie samotnamadka


@TheArt: samotna w 2022? A słyszałeś o aplikacjach randkowych? Xd
  • Odpowiedz
@podomka: tez zdarza sie ze rucham samodnemadki dla beki, nikt was powaznie nie traktuje, jestescie zbiornikami na sperme


@TheArt: Napisałeś, ze jesteś nieatrakcyjny. Nieaktrakcjni nie są w moim typie.
  • Odpowiedz
@podomka: u mnie bys raczej nie miala szans, moze na jedno pukniecie jak kazda ładna. Ale na dłużej to bez szans bo prezentujesz poziom p00lek o których istnieniu słyszałem ale nie chciałem wierzyć. Kobieta jest od tego żeby robić co facet mówi, nie odwrotnie.
  • Odpowiedz
@podomka: u mnie bys raczej nie miala szans, moze na jedno pukniecie jak kazda ładna. Ale na dłużej to bez szans bo prezentujesz poziom p00lek o których istnieniu słyszałem ale nie chciałem wierzyć. Kobieta jest od tego żeby robić co facet mówi, nie odwrotnie.


@TheArt: Piszesz, ze jesteś brzydki, a potem, ze nie mam u Ciebie szans? Typie, jeśli jesteś nieatrakcyjny, to ja nawet na Ciebie nie spojrzę xd co
  • Odpowiedz
@podomka: ty serio nie rozumiesz czy o co chodzi? Ja się nie dziwię że nikogo nie masz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tłumaczę Ci jak dziecku że kobieta nie ma wiele do gadania, jakbym chciał to bym Cię miał i zdziwiłabyś się jak to możliwe bo przecież ty wolisz chadów którzy z facetami mają tyle wspólnego co ty z Panią lekarz xD. Kobieta nie musi na nic spoglądać,
  • Odpowiedz
@podomka: ty serio nie rozumiesz czy o co chodzi? Ja się nie dziwię że nikogo nie masz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tłumaczę Ci jak dziecku że kobieta nie ma wiele do gadania, jakbym chciał to bym Cię miał i zdziwiłabyś się jak to możliwe bo przecież ty wolisz chadów którzy z facetami mają tyle wspólnego co ty z Panią lekarz xD. Kobieta nie musi na nic spoglądać,
  • Odpowiedz
@one_man_army: ja pirdole co za podludzie, wez idz normalnie na speedburdeling jak człowiek a nie wybierasz byle klaka po paru zdaniach. Nie mógłbym kogoś takiego szanować. Uwstecznienie społeczne postępuje :) Ludzkie produkciki. - i cioty
  • Odpowiedz