Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem na #speeddating było dosyć dużo osób, bo około 25 kobiet i około 30 facetów. Trafił się jeden dubel, czyli laska z która kiedyś rozmawiałem na #speeddating ale nawet jej nie pamiętałem, ona mnie niestety pamietała. :) zwykle nie wybieram więcej niż 3-4 osoby, teraz wybrałem aż 7 :) dziś będą wyniki, zawołam plusujacych to dam znać czy dalej mam #chadowezycie czy wpadam już w przegrywa. Sposób znacznie lepszy niż #tinder czy #badoo bo 5 minut rozmowy face 2 face daje więcej niż tydzień na tinderze. #randkujzwykopem #podrywajzwykopem
onemanarmy - Wczoraj byłem na #speeddating było dosyć dużo osób, bo około 25 kobiet i...

źródło: comment_1642577726kyiWbjwrhzn6LMCvi4vRd4.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
@Aik-: nie no wystarczy rozśmieszyć czymś kobietę, naprawdę 5 min to kupa czasu a nawet możesz jej powiedzieć, że po wyjściu będziesz na nią czekał albo możesz mieć nr na kartce napisany i tylko jej dajesz więc dla mnie to absurd te dopasowania chyba, że zabraniają tam trzymania telefonów na stoliku czy coś
  • Odpowiedz
@astri: Nie no, jedyna zasada, to jak słyszysz dzwonek to przechodzisz dalej, żeby się nie wpieprzać ludziom w czas. Nawet zachęcają że jak chcesz to możesz na koniec zostać w barze i dokończyć rozmowę, a wtedy jaki problem żeby się numerem wymienić.
  • Odpowiedz
@Aik-: to trochę bez sensu to dopasowanie bo mogliby po prostu udostępnić ludziom lokal dla randek i ten czas właśnie i wiesz, że idziesz na singielskie spotkanie gdzie masz ok. 2 godzin aby kogoś poznać

więc to taki tinder, badoo na żywo i jakaś szansa na poznanie kogoś

w cenę wejściówki jest coś do picia czy każdy sam sobie przed spotkaniem zamawia i ewentualnie sączy na czas spotkań?
  • Odpowiedz
to trochę bez sensu to dopasowanie bo mogliby po prostu udostępnić ludziom lokal dla randek i ten czas właśnie i wiesz, że idziesz na singielskie spotkanie gdzie masz ok. 2 godzin aby kogoś poznać


@astri: w takiej formie to mogę sobie iść do klubu, czy baru.
Forma jest dobra, jesteś nieśmiały idziesz tam i gwarantują ci że poznasz te 10-20 pań, a czy coś z tego będzie to już inna sprawa.
  • Odpowiedz
@astri: Można dlaczego nie :) tam widziałem, ze jakiś ziomek wyszedł z laska na dalej na miasto. Ale tak jak piszesz to wpisuje się w niemalże każda imprezowanie, tutaj jest znacznie większa szansa na pogadanie ;)
@Maly_Jasio: brak dopasowania wzrostowego. Tylko wiek jest kryterium. Chyba ze są dedykowane randki dla niskich/wysokich, ale to bardziej sugestia niż rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@astri: nie ma nikogo podstawionego przez organizatora bo niby po co?
Ludzie są faktycznie zapraszani przez organizatora, jeśli brakuje osób, ale to nie są podstawieni ludzie tylko po prostu telefon od organizatora "Słuchaj Anon/Anonka, mamy dzisiaj SD o 18 i brakuje nam osób. Wpadniesz za darmo?" I faktycznie często kobiety są tak zapraszane, ale ja raz też tak poszedłem, bo organizator miał mój numer i napisał sms-a czy mam ochotę. Podstawiony
  • Odpowiedz
@robercik3c: dałem 6 na tak (4 ładne, 2 które mnie jakoś zainteresowały), dostałem 1 numer od ładnej. Plus poznałem jakiegoś ziomeczka, on na 10 tak, dostał 2 numery, więc laski dość wybredne


@Aik-:
Albo ten ziomeczek idealizuje czy coś. No nie możliwe żeby na 25 dziewczyn az 10 zaznaczyć z możliwością dalszego pogłębiana relacji. Jak nie dobierali was według zainteresowań czy jakiegoś klucza to ja bym pewnie 1-2 zaznaczył. Xd
  • Odpowiedz
@astri: kartki chyba po prostu ułatwiają to, że niektórzy się krępują spytać o numer telefonu. Gdyby nie kartki to ładna kobieta mogłaby mieć 15 zapytań o numer, a tak to sobie sama odhaczy kim jest zainteresowana.
  • Odpowiedz
@astri: nie każdy czuje się komfortowo powiedzieć prosto w oczy że sory nie dam ci numeru i nie każdy to dobrze przyjmie, później jak cię to przybije to gówno będzie z reszty rozmów.

A tak jak chcesz to masz przerwy 10 minutowe lub na koniec, podbijaj i bierz numery ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
problem jak wyżej, że laski mogą być podstawione


@astri: na jakiejś wsi to może, ale w większym mieście to raczej nie problem, te laski często tam w grupkach przychodziły, jedyny problem jaki może być to że laska tak przychodzi dla towarzystwa, a nie chce nikogo poznać
  • Odpowiedz
Proszę mi wytłumaczyć dlaczego bierzecie udział w tak żenującym przedstawieniu z własnej i nieprzymuszonej woli ? Jest to być może jakaś forma masochizmu ?
  • Odpowiedz
@user100: Jest to ciekawe doświadczenie, coś mocno nienaturalnego, a jednocześnie pozwala ci to zobaczyć i poczuć ludzi z zupełnie innej bajki. #!$%@?ąc zupełnie od kontekstu randkowego, można włożyć różne maski, sprawdzić reakcje ludzi, to dość ekscytujące, szczególnie dla ludzi, którzy interesują się ludźmi.
  • Odpowiedz