Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem na #speeddating było dosyć dużo osób, bo około 25 kobiet i około 30 facetów. Trafił się jeden dubel, czyli laska z która kiedyś rozmawiałem na #speeddating ale nawet jej nie pamiętałem, ona mnie niestety pamietała. :) zwykle nie wybieram więcej niż 3-4 osoby, teraz wybrałem aż 7 :) dziś będą wyniki, zawołam plusujacych to dam znać czy dalej mam #chadowezycie czy wpadam już w przegrywa. Sposób znacznie lepszy niż #tinder czy #badoo bo 5 minut rozmowy face 2 face daje więcej niż tydzień na tinderze. #randkujzwykopem #podrywajzwykopem
onemanarmy - Wczoraj byłem na #speeddating było dosyć dużo osób, bo około 25 kobiet i...

źródło: comment_1642577726kyiWbjwrhzn6LMCvi4vRd4.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
@one_man_army: IMO najlepszą strategią jest zaznaczanie wszystkich kobiet, nawet jak Ci się nie podobają z wygladu i/lub charakteru. Czemu? Bo: 1) Dostajesz gratisową informację zwrotną komu tak naprawdę się podobasz (być może np. za wysoko mierzysz); 2) Jak dostaniesz namiar od laski, na której Ci nie zależy, to masz mniej spiny i śmiało możesz od razu proponować seks (a jak się nie zgodzi, to i tak żadna strata, bo od początku
  • Odpowiedz
Ale sie ciesze, ze udalo mi sie zone poznac w "normalny" sposob i nie musialem #!$%@? takich cyrkow.


@Konczobar: no dopóki nie przytyła 20kg i trzeba odjebywac wieksze cyrki zeby cos poruchac z chęcią
  • Odpowiedz
@podomka: jestescie takie puste, wiecznie gadacie o wartosciach a patrzycie tylko aby byl przystojny, a tfu


@TheArt: A po co mam w ogóle podejmować rozmowę z kimś kto mi się fizycznie nie podoba? To wy chcecie tworzyć związki z rozsądku, a potem płacz, ze kończy się friendzone.
  • Odpowiedz
@podomka: twoje zdanie jest mocno nieskładne. Wiadomo że wygląd najważniejszy ale wyższe wartości zawsze postulują kobiety.


@TheArt: Ze co? Wygląd nie jest najważniejszy, ale bardzo istotny. Bez dopasowania fizycznego nie ma co dalej rozwijać znajomosci.
  • Odpowiedz
@podomka: zdaje ci się, kobieta musi być ładna ale facet niekoniecznie, jest ogrom związków gdzie facet to facet a nie pedauek w rurkach, gdyby się zastanwić to im mniej niemęski tym lepszy
  • Odpowiedz
"turbo introwertyk", #!$%@? debile, nauczcie sié, ze introwertyk, to nie jest ktos kto sie boi ludzi, introwertyk to ktos, kto lubi spedzac czas samemu i tak laduje swoje bateryjki. Ktos kto sie boi ludzi to zjeb, a nie introwertyk.


@EdgyCaesar97: Ale zjeb z ciebie. Tu chcesz pouczać kto jest introwertykiem jakbyś miał wiedzę tajemną, a wręcz medyczną i psychologiczną, a potem wyskakujesz, że kto się boi ludzi ten zjeb. Zjebem pierwszym
  • Odpowiedz
na jakiejś wsi to może, ale w większym mieście to raczej nie problem, te laski często tam w grupkach przychodziły, jedyny problem jaki może być to że laska tak przychodzi dla towarzystwa, a nie chce nikogo poznać


@Aik-: może w Warszawie, bo w Krakowie zawsze brakuje dziewczyn na speed datingach, a przypuszczam że część i tak jest podstawiona.
  • Odpowiedz
@podomka: zdaje ci się, kobieta musi być ładna ale facet niekoniecznie, jest ogrom związków gdzie facet to facet a nie pedauek w rurkach, gdyby się zastanwić to im mniej niemęski tym lepszy


@TheArt: Co Ty gadasz xd nie wyobrażam sobie, ze miałabym być z facetem, który nie podoba mi się fizycznie. Musi być chemia, żeby był dobry seks. Chyba bym na łeb musiała upaść, żeby spotykać się z kimś bez
  • Odpowiedz
@podomka: rozmowa z różową to jak rzucanie ciastek w ścianę. Facet nie musi być ładny żeby podobać się kobietom, nie musi być przystojny w dzisiejszym rozumieniu tego słowa. Jest wielu naprawdę brzydkich facetów którzy są na tyle męscy że zrobiłby ci się kisiel.
  • Odpowiedz
@podomka: rozmowa z różową to jak rzucanie ciastek w ścianę. Facet nie musi być ładny żeby podobać się kobietom, nie musi być przystojny w dzisiejszym rozumieniu tego słowa. Jest wielu naprawdę brzydkich facetów którzy są na tyle męscy że zrobiłby ci się kisiel.


@TheArt: tak, Ty wiesz lepiej co się różowym podoba xd Brzydki tez nie może być xd skoro uroda nie grzeszy, to niech chociaż będzie męski - z
  • Odpowiedz
@podomka: ja jestem brzydki i niski i jakos sie różowym podobam. W facecie nie ważna jest uroda tylko charyzma i pewność siebie. Facet nie jest po to żeby się miał podobać, od tego jest kobieta.
  • Odpowiedz
@podomka: ja jestem brzydki i niski i jakos sie różowym podobam. W facecie nie ważna jest uroda tylko charyzma i pewność siebie. Facet nie jest po to żeby się miał podobać, od tego jest kobieta.


@TheArt: No nie wiem jakim Ty się kobietom podobasz xd Ja jestem fizycznie atrakcyjna i interesują mnie tylko przystojniaczki.
  • Odpowiedz