Wpis z mikrobloga

@spunky: O to to. Do tego jakieś dziwne czerstwe żarty które mnie nie śmieszą. A red lipstick monster to w ogóle zmieniła sposób mówienia, teraz przeeeeciąga część słóóóów. To się mogło zacząć od Dema, przestał robić star treka tylko te głupie kuce bo młodzież to wolała oglądać. W kucach jest ten sam poziom żartów i przeciąganie słów.
koleś, który ma spore pojęcie o grach


@Shatter: a prawie wszystkie swoje materiały na tvgry opierał na montażu i memach, poza tym, każdy kto odszedł w przeszłości z tvgry nie robił nic związanego z grami. W branży gier nic się nie dzieje, nie miałby nawet o czym nagrywać. Ma dublować materiały quaza albo arhona które i tak są takie same pod względem treści? A może ma wrzucać 4 razy z tygodniu
Dawno temu to pisałem to mnie minusowali.
Ten bezbek nie ma zainteresowań, robi to co jest popularne, a popularne jest - wykrzywiona morda na miniaturce, clicbaity, tytuły pisane wielką literą, gonienie za sensacją i takie ogólne podniecanie się wszystkim co się da wyolbrzymiając przy tym do kosmicznych rozmiarów. Każda jego emocja niedość że jest nienaturalna to jeszcze wygląda jakby była "podkręcona" do 200 procent. Kosmiczny level sztuczności.

Bardzo cieszę że odszedł z